Uskladněte více a ušetřete více pomocí shuttlů od Toyota Material Handling

Toyota Material Handling Europe uvádí na evropský trh nová automatizovaná řešení. Automatizované nosiče palet Toyota Radioshuttle a Toyota Autoshuttle pohybující se v regálových konstrukcích vysokou rychlostí, bezpečně a bez poškození nákladu. Tyto skladovací systémy s vysokou hustotou mohou využívat až 80% jakéhokoli objemu skladu, zvyšují úložný prostor a zlepšují propustnost.

Kyvadlová přeprava rychlým, bezpečným a efektivním způsobem. Shuttle umožňuje přepravit tímto způsobem až 1500 kg. Zcela nový vylepšený Toyota Radioshuttle se může pohybovat s nákladem až do 1800 kg. K dispozici je se systémem řízení fleet managementu Toyota a lithium-inotovými bateriemi, které vydrží déle než 16 hodin. Oba shuttly zvyšují produktivitu a efektivitu, zejména v chladírenských provozech.

Kyvadlová přeprava ušetří čas i náklady, protože řidiči vysokozdvižných vozíků budou trávit méně času manipulací s paletami a vozíky tak mohou být lépe využity. Je to také flexibilní systém se známými postupy FIFO a LIFO, ideální pro vyplnění nevyužitého prostoru nebo vytvoření vyrovnávacího skladování přes tzv. sběrný tunel.

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a Logiconomi vám dnes nabízejí řešení a ukazují naši vizi do budoucna.

Přečíst více >

Poloautomatický nosič provádí horizontální manipulaci s materiálem

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Lehké policové systémy

Regálová řešení

Pomáháme optimalizovat obchod, snižovat náklady a zvyšovat produktivitu s optimálním regálovým řešením.

Přečíst více >

Toyota Radioshuttle

Toyota Radioshuttle

Máte zájem o naše poloautomatické nosiče nákladu? Vysokorychlostní nosič nákladu, pracující uvnitř speciálního regálového systému a řízený pomocí dálkového ovládání.

Přečíst více >

Vymazat