Toyota Production System

Toyota Production System je systém pro štíhlou výrobu, který svěřuje jednotlivým členům teamu jasně definované odpovědnosti pro neustále zlepšování kvality, procesů a eliminaci plýtvání s přírodními, lidskými i firmeními zdroji. TPS ovlivňuje všechny aspekty naší organizace a zahrnuje společnou sadu hodnot, znalostí a procedur.

Objevte Toyota Production System

Co TPS znamená pro vaše podnikání?

TPS je nedílná součást toho, čím se Toyota odlišuje a proč jsou její produkty výhodnou investicí pro její zákazníky. Zákazníci Toyoty vědí, co očekávat, pokud si koupí vozík od Toyoty - silného partnera, který je schopen přizpůsobit se požadavkům vyvíjejícího se trhu.

• Kvalita je pro produkty Toyota samozřejmá, díky snaze společnosti po neustálém zdokonalení, z toho především těží její zákazníci.

• Náklady jsou jedny z nejnižších, díky dobré návratnosti investic, kvalitě a spolehlivosti produktů Toyota.

Včasné dodání, v očekávané kvalitě umožňuje zákazníkům Toyoty úspěšně plánovat a udržovat výrobu v chodu.

• Péče o životní prostředí je cíl společný pro Toyotu i její zákazníky, od výroby až po recyklaci na konci životnosti vozíku. Pokud máte starost o životní prostředí, Toyota je dobrou volbou.

• Bezpečnost zajímá Toyotu neustále - jak bezpečnost vlastních zaměstnanců, tak zákazníků. Procesy a produkty Toyoty jsou vytvořeny se zaměřením na bezpečnost, což se pozitivně projevuje také v produktivitě a celkových nákladech.

Just-in-Time – bezproblémové, optimalizované pracovní procesy

Výroba "Just in Time" je závislá na vyladěných procesech v průběhu montáže, používá se pouze přesný počet součástek, přesně v době kdy jsou třeba.

Na základě toho vytváříme pracovní postupy s pečlivě naplánovanými časy pracovních cyklů a pohybem zboží podle potřeby. Tím se nejen snižují prostoje, vedoucí k včasným dodávkám, ale také to každému členovi teamu umožňuje plně se soustředit na svou práci bez přerušování.

Jidoka – budovat kvalitně

TPS princip Jidoka přidává do každého kroku výroby kontrolu kvality. Jidoka zajišťuje, že jakékoli anomálie jsou zveřejněny a ihned řešeny.

TPS dává každému členovi Toyoty možnost provést kontrolu kvality, napravit vady a pokud je to nutné, přerušit výrobu, aby se produkt poslal zpět. Takto zákazníci získají nejen kvalitní produkty, ale také větší návratnost investic.

Kaizen – zdokonalování nikdy nekončí

Filozofie Kaizen je jedna z našich klíčových hodnot. Znamená "neustálé zdokonalování" a naznačuje, že žádný proces nelze považovat za dokonalý a že vždy je co zlepšit.

Díky této zásadě nabízíme zákazníkům výborné produkty, které využívají pokročilé a spolehlivé technologie. Od roku 2006 jsme dokázali snížit počet vadných vozíků o 58% a snížit náklady na záruky o 54%.

TPS se zajímá o zdraví a bezpečnost

Na bezpečnost se zaměřují všechny dílčí filozofie a zkušenosti, které tvoří TPS. Naše výrobní závody získaly certifikaci OHSAS 18001 - mezinárodní standard pro řízení bezpečnosti a zdraví při práci.

Proč koupit Toyotu?

Jsme hrdi na to, že jsme světovou jedničkou v produkci manipulační techniky té nejvyšší kvality. Přečtěte si více o výhodách spolupráce s námi.

Přečíst více

Možnosti pronájmu Toyota

Možnosti Pronájmu Toyota

Vozík si můžete pronajmout na libovolné období. Ať to jsou dny, týdny nebo měsíce, ať máte pronájem naplánovaný dlouho nebo jde o neočekávanou událost: na nás se můžete spolehnout.

Přečtěte si více o možnostech pronájmu

Finanční služby

Víte, že si vozík můžete dlouhodobě pronajmout místo toho, abyste ho kupovali? Poradíme vám, jaký způsob financování se pro vás hodí nejlépe.

Pro více informací nás kontaktujte

Potřebujete servis?

Náš servisní tým je tu pro vás 24/7, aby vám pomohl!

Proč servis Toyota?

Vymazat