Poloautomatické řešení vysokohustotního skladování

Toyota nabízí shuttle řešení, včetně shuttle regálového systému:

Automatizované satelitní vozíky Toyota Radioshuttle

  • nosnost až 1800 kg
  • různé nosiče nákladu

Stáhnout technický list >>

Regálový systém Toyota Radioshuttle

  • Bezuličkové skladování palet
  • Chytré využití prostoru

Radioshuttle v akci

Toto vysokohustotní řešení s blokovým skladováním využívá k ukládání a vyzvedávání palet z regálového systému poloautomatické satelitní vozíky. Satelitní vozíky jsou do regálového systému umísťovány pomocí vysokozdvižného vozíku. Řidiči ušetří spoustu času, protože stačí paletu pouze připravit na vstup regálového kanálu. Zatímco satelitní vozík přepravuje paletu na její finální pozici, může řidič vysokozdvižného vozíku zpracovat další paletu. Tak zvládne obsluha více palet v kratším čase, což zvyšuje produktivitu a snižuje provozní náklady.    

 

 

 

Bezpečnost

Každý Radioshuttle je vybaven funkcemi, jako jsou výstražná světla, zvuková signalizace, jasně čitelný displej či bezpečnostní systém s laserovým skenerem. Certifikace v souladu s EN 13849-1:2008.

Konektivita

S WiFi, RFID, a WMS je Toyota Radioshuttle připraven na Průmysl 4.0. Mezi vysokozdvižným vozíkem a satelitem probíhá dálkově ovládaná komunikace s funkcí „one-push“, umožňující obsloužit neomezený počet satelitů.

Produktivita

Kolejnice a vstupní navaděče pomáhají řidičům vysokozdvižných vozíků s rychlým a snadným umístěním satelitů. Radioshuttle pracuje s různými nosiči nákladu a se standardními bateriemi vydrží > 8h, s Li-ion bateriemi pak > 16h.

Více o našich regálových řešeních >>

Nabíjení

Nabíjecí stanice Toyota Radioshuttle umožňují rychlé a snadné nabití baterií. Každá stanice pojme 2 bateriové sady (4 bateriové kazety). Tyto kazety se umisťují do zásuvek. Jakmile je zásuvka uzavřena, spustí se nabíjení. Displej zobrazuje stav nabití.

Mrazírny

Satelity mohou pracovat při teplotách až -30°C. Vzhledem k vysoké ceně skladového prostoru v prostředích s řízenou teplotou je vysokohustotní sklad ideálním řešením pro mrazírenské provozy.

 

Zpět na stránku automatizovaných řešení >>

Z českých provozů...

Radioshuttle v mrazírenském provozu společnosti Eurofrost

Podívejte se na video z instalace produktu BT Radioshuttle do náročného mrazírenského provozu společnosti Eurofrost. Společnost Toyota Material Handling dodala speciální mrazu odolnou verzi podvozku pro bezuličkové skladování. Regálová konstrukce RS stojí na skladovém patře, pod kterým se provádí vychystávání ručními vozíky.

 

 

 

Řešení automatického vysohustotního skladování Radioshuttle ve Faurecii v Písku

Technikům Toyoty se povedlo vyřešit nedostatek skladovacího místa pomocí Radiosthuttle RS 6.0. Ve výšce vzniklo nových 450 m2 ukládací plochy.

 

 

 

Radioshuttle v E D & F Man


Mezinárodní skupina E D & F Man, obchodující s hlavními světovými zemědělskými komoditami, implementovala ve svém závodě ve Zvoleněvsi systém Radioshuttle. Díky tomu navýšila kapacitu stávajících prostor o přibližně 270 %. Maximalizujte skladovou kapacitu na omezeném prostoru bez kompromisů v produktivitě i vy. Se systémem Radioshuttle je to snadné.

Kontaktujte nás

Dočetli jste až sem?

Kontaktujte nás

Zdeněk Karban

OBCHODNÍ SPECIALISTA PRO REGÁLOVÁ LOGISTICKÁ ŘEŠENÍ
+420 606 020 448
zdenek.karban@cz.toyota-industries.eu

Vymazat