Přinášíme vyjímečnou efektivitu do materiálové manipulace

Toyota Material Handling  zahájila činnost v roce 2006, aby prodávala manipulační technikou značek Toyota a BT. Nyní jsme aktivní ve více než 30 evropských zemích, kde využíváme více než 100 let zkušeností v součtu Toyoty a BT.

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049
252 19, Rudná

Tel.:  311 651 111

IČ: 45308187
DIČ: CZ45308187
Registrována u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 8043

Toyota Material Handling CZ s.r.o. zastupuje značky Toyota a BT na českém trhu. V České republice působíme od roku 1991, pod součásným názvem TMH CZ jako součást evropské společnosti Toyota Material Handling Europe pak od roku 2006. Prodáváme veškerou manipulační techniku, nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem strojů jakož i použitou techniku mnoha katergorií. Nabízíme komplexní řešení Vašich provozů od regálových systémů po bezpečnostní vybavení skladů a strojů, poradenství a školení, včetně vydání průkazu řidiče vysokozdvižných vozíků.

Toyota Material Handling Group je součástí Toyota Industries Corporation (TICO), která je od roku 2001 nepřetržitě světovou jedničkou v oboru manipulační techniky. TICO byla založena v roce 1926 panem Sakichi Toyodou a kromě manipulační techniky dnes zahrnuje také automobilový průmysl, logistiku, textilní stroje a další.

TICO V roce 2000 provedla akvizici švédské společnosti BT Industries založené v roce 1946. Ta brzy po svém založení dala světu základní prvky pro manipulaci s materiálem: zkonstruování prvního paletového vozíku a vytvoření standardizované Euro palety (spolu se švédskou královskou železnicí). Legendární paletový vozík BT Lifter se stal symbolem historie, úspěchu a přístupu značky BT. Bez ohledu na typ, který zvolíte, dostanete vždy 100% kvalitu.

Toyota Production System

Produkční systém Toyoty ovlivňuje všechny aspekty organizace Toyoty a zahrnuje společné hodnoty, vědomosti a procedury.

Více o TPS

Servisní Koncept Toyota
Toyota Servisní Koncept

Náš servis zamená pokročilou podporu po celou dobu životnosti vozíku. Vyjjímečná efektivita v materiálové manipulaci - to je hlavním cílem Servisního Konceptu Toyota (TSC) a našich servisních smluv.

Více o TSC

Vymazat