Průvodce elektrickými paletovými vozíky

Výběr správného vozíku není vždy snadný, a proto vám pomůžeme. Představíme nejdůležitější věci, na které by jste neměli opomenout.

1. K čemu budete váš vozík používat?

 • Použití ve stísněném prostoru a pro nakládání/vykládání nákladních automobilů
  Podívejte se na naše kompaktní BT Levio 1,3 t a BT Staxio 1 t. Jsou malé, lehké, a proto zvlášť vhodné pro použití v malých prostorech a v nákladních vozidlech.
 • Horizontální přeprava
  Naše BT Levio W-série s kapacitou od 1,3 do 2,5 t zvládnout práci pro vás. 
 • Dlouhé přepravní vzdálenosti
  Zjednodušte si manipulaci v náročném provozu. Zvažte koupi BT Levia se stupačkou, pro stojící obsluhu nebo pro sedícího řidiče.

Vezměte také v úvahu vaše budoucí potřeby, abyste jste koupili vhodný vozík, který bude odpovídat vašim potřebám po mnoho dalších let. 

2. Jaký model si vybrat?

 • Kapacita
  Přemýšlejte o tom, do jakých výšek potřebujete zvedat materiál. Zvolte si kapacitu, která vyhovuje aktuálním a také budoucím potřebám.
 • Frekvence
  Výběr správné kapacity je také o intenzitě využití. Pokud potřebujete vozík pro náročné prostředí a s častým používáním, potřebujete znát také kapacitu baterií a výkon vozíku. Nezapomeňte se podívat na možnosti baterie u jednotlivých modelů.

3. Přizpůsobení vašeho vozíku!

 • Kola
  V závislosti na aplikaci a životním prostředí budete potřebovat jiný typ kol. Další informace neleznete v příručce kol
 • Baterie
  U některých našich modelů máme různé možnosti baterie, z nichž si můžete vybrat.
 • Rukojeť
  U série BT Levio si  můžete zvolit tlačítko pro dočasné snížení rychlosti.

Pro nízkou intenzitu

BT Levio 1,3 t kompaktní a BT Staxio 1 t kompaktní jsou dva malé a lehké modely ideální pro použití v úzkých prostorech, jako jsou obchody a nákladní vozidla.

KOUPIT NYNÍ

Pro horizontální přepravu

S nosnostmi až 2,5 t. Paletové vozíky této řady tak naleznou uplatnění ve všech typech manipulace s materiálem, včetně horizontální přepravy a vychystávání. Jsou vhodné pro vysoce intenzívní manipulaci s materiálem a dlouhé přepravní vzdálenosti.

KOUPIT NYNÍ

Pro vysoce intenzivní manipulaci s materiálem a dlouhé přepravní vzdálenosti

Tyto kompaktní modely vozíků jsou vhodné pro aplikace vyžadující vysoký výkon a delší přepravní vzdálenosti. Jsou vybaveny bezpečnostními kryty a skloupnou stupačkou pro řidiče.

KOUPIT NYNÍ

Pro zakládání a horizontální přepravu

Jsou uzpůsobeny pro širokou škálu aplikací, včetně dvoupaletové manipulace, vychystávání, zakládání a horizontální přepravy.

KOUPIT NYNÍ

Vymazat