Proč koupit Toyotu

Značky Toyota a BT kombinují přes 100 let zkušeností a společně jsou také světovou jedničkou v produkci inovativní a velmi kvalitní manipulační techniky. Snažíme se poskytnout vám takové služby a navrhnout taková řešení, která optimálně využijí vaše vybavení, abyste se vy mohli soustředit na to nejdůležitější - vedení firmy.

Chápeme, že na dnešním často se měnícím trhu se budou častěji měnit i vaše potřeby a že každý zákazník má tyto potřeby jiné. Ať jsou však okolnosti jakékoli, můžete si být jisti, že my budeme pečlivě naslouchat vašim potřebám a poskytneme vám veškerou podporu lidí, schopností a prostředků, díky nimž se můžete soustředit na vaše podnikání.


Doživotní záruka

Švédská kvalita

Toyota natolik věří těmto testům, že poskytuje unikátní záruku:
BT Lifter LHM230 má doživotní (99 let) záruku na šasi vozíku.

Koupit BT Lifter

ECO label

BT Lifter LHM230 nese označení ECO label, které reprezentuje snahu Toyoty minimalizovat  u svých ručních vozíků negativní dopady na životní prostředí.

Koupit BT Lifter

Toyota Production System

(TPS)

Můžeme těžit z unikátní výrobní filozofie - jedné z nejlepších na světě. TPS je založeno na Toyota Way firemní kultuře (Kaizen, Genchi Genbutsu, Týmová práce, Respekt a Výzva).

Přečíst více o TPS

Toyota SAS

Systém Aktivní Stability

Unikátní aktivní systém sestávající z 10 sensorů, 3 akčních členů a řídící jednotky. SAS neustále sleduje operace vozíku a automaticky zasáhne, pokud vycítí, že by mohlo dojít k nestabilitě vozíku nebo nákladu.

Více o SAS

Bezpečnost na prvním místě!

Maximální bezpečnost, kvalita a výkon při manipulaci, to jsou pro TMH klíčové priority. Od návrhu vozíku až po poprodejní služby, naším cílem je optimalizace vozíku i služeb, tak aby vedly k co největší bezpečnosti. K tomu jsme se dlouhodobě zavázali, abychom byli spolehlivý partner a odpovědný člen společnosti.
Více o bezpečnosti manipulace

Podpora, když ji potřebujete

Servisními službami pokrýváme přes 30 zemí Evropy, našich 4500 servisních techniků provede 3,5 milionu servisních zásahů za rok s úspěšností zprovoznění vozíku při první návštěvě přes 95%. Jsme schopni doručit libovolný náhradní díl kdekoli po Evropě během 24 hodin, pro maximální provozuschopnost a jistotu.

Více informací o servisu

BT Lifter přežije rok 4006

BT Lifter je bezpochyby nepřekonatelný pokud se jedná o dlouhodobou výdrž. V testech pracovních cyklů vydržel pětkrát déle než ostatní značky, tím BT Lifter nabízí zdaleka nejnižší náklady na životnost vozíku.
BT Lifter vydrží dlouho do budoucnosti!

Nakupujte pro budoucnost

Oceněné produkty & řešení

Naše produkty a řešení si vydobyly v rámci odvětví velmi dobrou pověst s mnoha rekordy a prestižními oceněními:
• Mezinárodní cena za design iF Design Award
• Mezinárodní cena vozík roku (IFOY)
• Cena QuietMark

Potřebujete pomoci?

Snažíme se vám komunikaci s námi usnadnit. Můžete si vybrat, jestli použijete email, živý chat nebo klasický telefon, jsme tu pro vás každý pracovní den od 8 do 16:30 hodin.

Kontaktujte nás

Finanční služby

Víte, že si vozík můžete dlouhodobě pronajmout místo toho, abyste ho kupovali? Poradíme vám, jaký způsob financování se pro vás hodí nejlépe.

Pro více informací nás kontaktujte

Možnosti pronájmu Toyota

Možnosti Pronájmu Toyota

Vozík si můžete pronajmout na libovolné období. Ať to jsou dny, týdny nebo měsíce, ať máte pronájem naplánovaný dlouho nebo jde o neočekávanou událost: na nás se můžete spolehnout.

Přečtěte si více o možnostech pronájmu

Potřebujete servis?

Náš servisní tým je tu pro vás 24/7, aby vám pomohl!

Proč servis Toyota?

Vymazat