Proč koupit Toyotu

Značky Toyota a BT kombinují přes 100 let zkušeností a společně jsou také světovou jedničkou v produkci inovativní a velmi kvalitní manipulační techniky. Snažíme se poskytnout vám takové služby a navrhnout taková řešení, která optimálně využijí vaše vybavení, abyste se vy mohli soustředit na to nejdůležitější - vedení firmy.

Chápeme, že na dnešním často se měnícím trhu se budou častěji měnit i vaše potřeby a že každý zákazník má tyto potřeby jiné. Ať jsou však okolnosti jakékoli, můžete si být jisti, že my budeme pečlivě naslouchat vašim potřebám a poskytneme vám veškerou podporu lidí, schopností a prostředků, díky nimž se můžete soustředit na vaše podnikání.


Doživotní záruka

Švédská kvalita

Toyota natolik věří těmto testům, že poskytuje unikátní záruku:
BT Lifter LHM230 má doživotní (99 let) záruku na šasi vozíku.

Koupit BT Lifter

ECO label

LHM230 a Eco label

BT Lifter LHM230 nese označení ECO label, které reprezentuje snahu Toyoty minimalizovat  u svých ručních vozíků negativní dopady na životní prostředí.

Koupit BT Lifter

Toyota Production System

Toyota Production System (TPS)

Můžeme těžit z unikátní výrobní filozofie - jedné z nejlepších na světě. TPS je založeno na Toyota Way firemní kultuře (Kaizen, Genchi Genbutsu, Týmová práce, Respekt a Výzva).

Přečíst více o TPS

Toyota SAS

Systém Aktivní Stability (SAS)

Unikátní aktivní systém sestávající z 10 sensorů, 3 akčních členů a řídící jednotky. SAS neustále sleduje operace vozíku a automaticky zasáhne, pokud vycítí, že by mohlo dojít k nestabilitě vozíku nebo nákladu.

Více o SAS

Bezpečnost na prvním místě!

Maximální bezpečnost, kvalita a výkon při manipulaci, to jsou pro TMH klíčové priority. Od návrhu vozíku až po poprodejní služby, naším cílem je optimalizace vozíku i služeb, tak aby vedly k co největší bezpečnosti. K tomu jsme se dlouhodobě zavázali, abychom byli spolehlivý partner a odpovědný člen společnosti.
Více o bezpečnosti manipulace

Více o bezpečnosti manipulace

Podpora, když ji potřebujete

Servisními službami pokrýváme přes 30 zemí Evropy, našich 4500 servisních techniků provede 3,5 milionu servisních zásahů za rok s úspěšností zprovoznění vozíku při první návštěvě přes 95%. Jsme schopni doručit libovolný náhradní díl kdekoli po Evropě během 24 hodin, pro maximální provozuschopnost a jistotu.

Více informací o servisu

BT Lifter přežije rok 4006

BT Lifter je bezpochyby nepřekonatelný pokud se jedná o dlouhodobou výdrž. V testech pracovních cyklů vydržel pětkrát déle než ostatní značky, tím BT Lifter nabízí zdaleka nejnižší náklady na životnost vozíku.
BT Lifter vydrží dlouho do budoucnosti!

Nakupujte pro budoucnost

Oceněné produkty & řešení

Naše produkty a řešení si vydobyly v rámci odvětví velmi dobrou pověst s mnoha rekordy a prestižními oceněními:
• Mezinárodní cena za design iF Design Award
• Mezinárodní cena vozík roku (IFOY)
• Cena QuietMark

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI NABÍDKU

Potřebujete pomoci?

Snažíme se vám komunikaci s námi usnadnit. Můžete si vybrat, jestli použijete email, chat nebo klasický telefon, jsme tu pro vás každý pracovní den od 8 do 16:30 hodin.

Kontaktujte nás

Finanční služby

Víte, že si vozík můžete dlouhodobě pronajmout místo toho, abyste ho kupovali? Poradíme vám, jaký způsob financování se pro vás hodí nejlépe.

Více informací o financování

Možnosti pronájmu Toyota

Možnosti Pronájmu Toyota

Vozík si můžete pronajmout na libovolné období. Ať to jsou dny, týdny nebo měsíce, ať máte pronájem naplánovaný dlouho nebo jde o neočekávanou událost: na nás se můžete spolehnout.

Více o možnostech pronájmu

Potřebujete servis?

Náš servisní tým je tu pro vás 24/7, aby vám pomohl!

Proč servis Toyota?

Vymazat