Nejlepší ruční vozík všech dob!

Vozíky BT Lifter od Toyoty představují cenově výhodné, inovativní a spolehlivé řešení manipulace.
Vhodné pro manipulaci nákladu ve všech typech aplikací, včetně prostředí vyžadujících nízkou hladinu hluku, korozivních prostředí nebo vlhkých prostředí, řada vozíků BT Lifter je globálním standardem pro ruční manipulaci palet.
Vozíky BT Lifter jsou schopné za svou životnost provést více než 100 000 zdvihů; nepopiratelný úspěch pro vozík, který se poprvé objevil téměř před 70 lety.
Pokud vezmeme v úvahu doživotní záruku na šasi vozíku a nízké provozní náklady, které souvisí s dlouhou životností a maximální provozuschopností, není těžké pochopit, proč se celosvětově prodalo více než 3 340 000 vozíků BT Lifter.

Koupit BT Lifter

Provedeme vás řadou našich ručních vozíků

Naše vozíky jsou navrženy pro bezpečnou a spolehlivou službu po celou dobu jejich dlouhé životnosti. Za pomoci velmi přesných a přísně kontrolovaných testů jsme meřili, kolik cyklů je schopen vozík BT Lifter spolehlivě provést. Při přímém srovnání se ukázalo, že většina paletových vozíků musela být až pětkrát vyměněna, aby zvládla stejný počet cyklů jako náše vozíky. BT Lifter prošel desetiletími vývoje. Přečtěte si více o různých variantách našich ručních vozíků. Máme mnoho různých modelů, které jsou speciálně navrženy pro specifická použití některých provozů.

Až o 67% méně námahy!

BT Pro Lifter je jednou za našich nedávných inovací, vozík pro "rychlý rozjezd" usnadní rozjezd i s těžkým nákladem. Snadným pohybem páčky na rukojeti poskytnete přes páku dostatek energie, aby se i plně naložený vozík lehce rozjel, úspora potřebné síly je až 67%.

Kupte si BT Pro Lifter

Zvažte náklad přímo při manipulaci

Nabízíme paletový vozík s "vážním indikátorem", který slouží k orientačnímu vážení nákladu s odchylkou +/- 20 kg, pokud potřebujete přesnou váhu, podívejte se také na náš paletový vozík s váhou.

Kupte si paletový vozík s váhou

Nůžkové vozíky Lifter

Vozík BT High Lifter převeze náklad snadno a rychle, stejně jako jiný paletový vozík, vidlice však může zvednout do ergonomické výšky pro snadný překlad nákladu nebo poslouží jako polohovatelný pracovní stůl.

Koupit BT High Lifter

Do mokra/korozivních/hygienických provozů

Nerezové paletové vozíky BT Lifter jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a odolné nerezové oceli, která je vhodná do korozivních prostředí a v aplikacích, které vyžadují vysokou úroveň hygieny. Ve vlhkých provozech lze použít pozinkovaný paletový vozík BT Lifter.

Koupit nerezový BT Lifter

Motorizovaný pohyb nákladu

Pro téměř beznámahový převoz zboží nabízíme BT Pro Lifter se zabudovaným motorem. Náklad až do hmotnosti jedné tuny může být převezen stisknutím tlačítka.

Koupit BT Pro Lifter s motorem

Pššššššt!!! Manipulace v tichu

Tichá verze vozíku BT Lifter vydává při používání hluk menší než 60 dB, je proto ideální pro manipulaci v pozdních hodinách nebo v zastavěných oblastech. Od roku 2012 nesou vozíky BT Lifter v tiché úpravě označení Quiet Mark.

Koupit Tichý BT Lifter

Jen 2 pumpnutí!

Paletové vozíky BT lifter jsou dostupné také s "rychlozdvihem", to znamená, že stačí pouze dvě pumpnutí ke zvednutí palety. S rychlozvihem je dostupný i model BT Pro Lifter, který vám usnadní také rozjezdy.

Koupit BT Lifter s rychlozdvihem

12 důvodů proč koupit BT Lifter

S paletovými vozíky máme více než 60 let zkušeností napříč různými aplikacemi, naše časem prověřené a odolné vozíky vám šetří náklady.

Prohlédněte si všechny důvody

Proč koupit Toyotu?

Jsme hrdi na to, že jsme světovou jedničkou v produkci manipulační techniky té nejvyšší kvality. Přečtěte si více o výhodách spolupráce s námi.

Přečíst více

Možnosti pronájmu Toyota

Možnosti Pronájmu Toyota

Vozík si můžete pronajmout na libovolné období. Ať to jsou dny, týdny nebo měsíce, ať máte pronájem naplánovaný dlouho nebo jde o neočekávanou událost: na nás se můžete spolehnout.

Přečtěte si více o možnostech pronájmu

Potřebujete pomoci?

Snažíme se vám komunikaci s námi usnadnit. Můžete si vybrat, jestli použijete email, živý chat nebo klasický telefon, jsme tu pro vás každý pracovní den od 8 do 16:30 hodin.

Kontaktujte nás

Vymazat