Chytré vozíky od Toyoty

Připojte své vozíky a mějte je pod kontrolou

  • Skladové vozíky objednané od října 2018 jsou "chytrými vozíky"
  • Integrovaná telematika jako standard
  • Snadný upgrade na aplikaci I_Site 

Chytré vozíky jsou vybaveny telematickým hardwarem pro snadné připojení aplikace I_Site, která vám umožní sledovat své vozíky a chování řidičů. Jediným kliknutím lze aktivovat technologii, která umožňuje sledovat vaše operace a využí data ke zlepšení produktivity.

Budoucnost v logistice

Štíhlá logistika a nepřetržitý tok je výzva do budoucna. Naše řešení? Týmová práce mezi vozíky  díky umělé  inteligenci, odesílání správných vozíků na správné místo a ve správný čas. Pro maximální provoz s přidanou hodnotou s extrémní optimalizací energie, času a volného prostoru.

Toyota Logiconomi přístup

Aplikace štíhlého myšlení v logistice

  • Spolupráce s našimi partnery na nejnovějších trendech
  • Poskytování odpovědí
  • Kompletní servisní historie

Naše Logiconomi myšlení nás nutí klást si otázky a nalézat správné odpovědi – abychom mohli ve spolupráci se zákazníky a dalšími progresivními podniky identifikovat budoucí potřeby a vyvinout produkty a služby, které naplní tyto požadavky.

Spolupráce

Logistická řešení dnes a zítra

V důsledku globálních trendů, jako je e-commerce a digitalizace, se průmysl manipulace s materiálem mění a rychlse přizpsůobuje. Proto usilovně spolupracujeme s partnery, jako je naše sesterská společnost Vanderlande a Microsoft v logistických řešení pro dnešek a zítřek.

Mladistvé a inovativní myšlení pro manipulaci s materiálem

Součástí tohoto přístupu je program studentských ocenění Logiconomi, který má podpořit svěží, mladistvé a inovativní myšlení pro manipulaci s materiálem. Byla zahájena soutěž Toyota Logistic Design Competition, která přivítala nové nápady. Po svém úspěchu byl zaveden model Toyota Logistics Engineering Challenge, který vyzval studenty inženýrů k vytvoření inovativních, ale proveditelných technických řešení.

LOGICONOMI konvence

Uvědomujeme si, že musíme být otevření a agilní, pokud jde o budoucí trendy v logistických technologiích, a spolupráce s klienty a dodavateli stejně smýšlejících je pro dosažení tohoto cíle zásadní. Naším cílem je spolupracovat s našimi zákazníky, sdílet naše myšlení a pomoci jim zlepšit efektivitu v každé fázi procesu. Naše konvence Logiconomi nám pomohla sdílet naše nápady, získat cennou zpětnou vazbu a sdílet je se zákazníky.

Poloautomatický nosič provádí horizontální manipulaci s materiálem

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Logo SAS z blízka na vozíku

Systém aktivní stability

Tato inovace přispívá k vyšší bezpečnosti a pomáhá snižovat náklady na řidiče a škodní náklady. Dynamický systém monitoruje činnost vozíku a zaregistruje-li riziko nestability, automaticky provádí korektivní akce.

Přečíst více >

Li-ion: Správná cesta

Bezúdržbové baterie, které umožňují nepřetržitý provoz vašich vozíků. Přečtěte si více o našich li-ion bateriích, které mohou být zdrojem energie vašeho nového vozíku Toyota.

Přečíst více >>

Logistika s inteligentními vozíky

Objevte konektivitu budoucnosti v manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Vymazat