Uskladněte více a ušetřete více pomocí shuttlů od Toyota Material Handling

Toyota Material Handling Europe uvádí na evropský trh nová automatizovaná řešení. Automatizované nosiče palet Toyota Radioshuttle a Toyota Autoshuttle pohybující se v regálových konstrukcích vysokou rychlostí, bezpečně a bez poškození nákladu. Tyto skladovací systémy s vysokou hustotou mohou využívat až 80% jakéhokoli objemu skladu, zvyšují úložný prostor a zlepšují propustnost.

Kyvadlová přeprava rychlým, bezpečným a efektivním způsobem. Shuttle umožňuje přepravit tímto způsobem až 1500 kg. Zcela nový vylepšený Toyota Radioshuttle se může pohybovat s nákladem až do 1800 kg. K dispozici je se systémem řízení fleet managementu Toyota a lithium-inotovými bateriemi, které vydrží déle než 16 hodin. Oba shuttly zvyšují produktivitu a efektivitu, zejména v chladírenských provozech.

Kyvadlová přeprava ušetří čas i náklady, protože řidiči vysokozdvižných vozíků budou trávit méně času manipulací s paletami a vozíky tak mohou být lépe využity. Je to také flexibilní systém se známými postupy FIFO a LIFO, ideální pro vyplnění nevyužitého prostoru nebo vytvoření vyrovnávacího skladování přes tzv. sběrný tunel.

Toyota Autoshuttle skladování palet

Shuttle řešení také podporují štíhlou koncepci Toyota Radioshuttle je inteligentní nosič nákladu, který lze připojit k systému WMS nebo pracovat v kombinaci s automatizovanými skladovými vozíky Autopilot

Inteligentní software pro zpracování objednávek sleduje přesné umístění všech shuttlů a zboží, tím zajišťuje plynulý tok nákladu právě včas na správném místě. Toto plně automatizované řešení s vysokou hustotou skladování nabízí úplnou kontrolu skladu, s minimálním rizikem ztraceného zboží nebo poškození a maximální účinností za výrazně nízké náklady.

Všechny regálové systémy jsou konstruovány pro maximální provozuschopnost a jsou plně podporovány evropskou servisní sítí Toyota, která poskytuje vysokou kvalitu a know-how.

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a Logiconomi vám dnes nabízejí řešení a ukazují naši vizi do budoucna.

Přečíst více >

Poloautomatický nosič provádí horizontální manipulaci s materiálem

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Lehké policové systémy

Regálová řešení

Pomáháme optimalizovat obchod, snižovat náklady a zvyšovat produktivitu s optimálním regálovým řešením.

Přečíst více >

Toyota Radioshuttle

Toyota Radioshuttle

Máte zájem o naše poloautomatické nosiče nákladu? Vysokorychlostní nosič nákladu, pracující uvnitř speciálního regálového systému a řízený pomocí dálkového ovládání.

Přečíst více >

Vymazat