Svižně a bez námahy

Ruční elektrický paletový vozík BT Tyro LHE130 výhodně kombinuje vlastnosti elektrických nízkozdvižných vozíků a ručních paletových vozíků a je optimálním řešením rychlé příležitostné horizontální manipulace s břemeny do 1 300 kg. Li-ionová technologie zajišťuje vysokou operativní a energetickou účinnost elektrického pojezdu i zdvihu.

Všestranný a cenově velice dostupný

Dokonale vyhovuje potřebám provozů jako jsou obchody a sklady, stejně tak dokáže zajistit efektivní nakládku a vykládku nákladních vozidel nebo převozy materiálu ve výrobních a obslužných provozech, dílnách, servisních střediscích a podobně.

Koupit na e-shopu >>

Snadná a pohodlná obsluha s maximální bezpečností

Mezi aktivní bezpečnostní prvky patří vybavení PIN klávesnicí ve standardu pro kontrolu přístupu k vozíku. Nouzový vypínač okamžitě zastaví vozík. Mezi pasivní prvky chránící obsluhu patří například přítlačné „břišní“ tlačítko STOP, které brání přimáčknutí obsluhy při práci v těsných prostorách, nebo ochranné prvky u otočných podpůrných koleček, které chrání nohy obsluhy.

Koupit na e-shopu >>

Blesková a flexibilní výměna baterie

Baterii 24V / 36 Ah lze snadno vyjmout – téměř jako kufřík nebo tašku – za ergonomické madlo, a to jednou rukou. Nabíjení pomocí 12 Ah nabíječky je rychlé, zabere cca 2,5 hodiny do plného nabití. 12 Ah nabíječka je skladná a přenosná. Pokud se rozhodnete pro průběžné používání vozíků BT Tyro, pořízení druhé baterie je vhodným řešením. Kontrola stavu vybití baterie lze sledovat na LED displeji s indikací.

Koupit na e-shopu >>

Mikropojezd s řídící ojí ve vertikální poloze

BT Tyro nabízí nejen rychlé a snadné použití a mimořádnou manévrovatelnost, ale také pomocné a ochranné prvky chránící obsluhu a usnadňující práci s vozíkem: například omezení rychlosti při zatáčení, možnost jízdy s ovládací rukojetí ve vzpřímené poloze (pro stísněné prostory) nebo využití mikropojezdu (režim želva s rychlostí pouhých 1,7 km/hod.).

Koupit na e-shopu >>

Manévrovatelný, lehký a kompaktní

BT Tyro nabízí nejen rychlé a snadné použití a mimořádnou manévrovatelnost, ale také pomocné a ochranné prvky chránící obsluhu a usnadňující práci s vozíkem: například omezení rychlosti při zatáčení, možnost jízdy s ovládací rukojetí ve vzpřímené poloze (pro stísněné prostory) nebo využití mikropojezdu (režim želva s rychlostí pouhých 1,7 km/hod.).

Koupit na e-shopu >>

Stabilita zaručena

Je optimálním řešením do stísněných prostor, kde větší vozíky nemohou operovat vůbec, nebo jen s obtížemi. Kompaktní design s nejkratším a nejužším šasi ve své třídě společně s pětibodovým podvozkem (hnací kolo, vidlicová kola a dvě podvozková kolečka po stranách) zajišťují vysokou stabilitu a vynikající manévrovatelnost vozíku.

Koupit na e-shopu >>
Vymazat