Chytré vysokozdvižné vozíky Toyota

Víte přesně, kolik času vysokodvižné vozíky po skladu ve skutečnosti najezdí? Nebo jaké jsou prostoje jednotlivých vozíků ve vašem provozu? Mohlo by existovat řešení, jak optimalizovat servisní intervaly a snížit celkové náklady? Nyní je zde snadný způsob, jak provozy monitorovat a mít vše plně pod kontrolou, abyste mohli zvýšit efektivitu, produktivitu i bezpečnost.

Skladové vozíky společnosti Toyota Material Handling objednané po říjnu 2018 jsou dodávány s integrovanými funkcemi telematiky. Jako první v oboru přicházíme s chytrými vozíky již ve standardu, abychom vám mohli nabídnout vozíky a nástroje pro štíhlou logistiku. Instalace telematického hardware ve standardní výbavě umožňuje od samého začátku snadný přístup ke všem údajům. Snadný přístup k veškerým informacím z chytrých vozíků a jejich analýza vám pomůže důkladně poznat a zefektivnit vaše provozy.

 

Prozkoumejte funkce chytrých vozíků

Chytré vozíky společnosti Toyota poskytují přehled o provozních hodinách a využití vozíků, informace o servisu a pronájmu, a máte také možnost mobilního objednání servisu. Seznam flotily poskytuje pohodlný přehled o chytrých vozících, takže máte své provozy dokonale pod kontrolou. Můžete také sledovat využití svého vozíku z hlediska provozních hodin a naplánovat údržbu ve správný čas, aby se v rámci servisu předešlo zbytečnému plýtvání časem a náklady. Možnost snadno kontaktovat servisní tým přímo z mobilní aplikace také přispívá k maximální provozuschopnosti vašich zařízení.

Přehledný seznam vaší flotily

Získáte přístup k webovému portálu s přehledem všech chytrých vozíků na pracovišti. Vidíte počítadla provozních hodin, flotilní čísla, údaje o servisních kontraktech a pronájmu.

Využití stroje

Sledujte provozní hodiny a optimalizací servisních intervalů prodlužte životnost svých vozíků.

Žádost o servis

Prostřednictvím webového portálu nebo mobilní aplikace se můžete spojit se svým servisním týmem a odeslat fotografii nebo zprávu.

Správa flotily I_Site

Jedním kliknutím můžete aktivovat I_Site a monitorováním vozíků a řidičů zlepšit efektivitu svých provozů.

Jaké výhody přinese vašim provozům přechod na I_Site

Chytré vozíky lze snadno propojit do I_Site, systému správy flotily společnosti Toyota. Jedním kliknutím lze aktivovat technologii, se kterou můžete monitorovat své provozy a získané informace využít k odhalení a řešení problémů. I_Site vám nabízí detailní reporty, které vám umožní přijímat správná rozhodnutí, zlepšovat využití vozíků, kontrolovat oprávnění jednotlivých řidičů k jednotlivým typům vozíků, či optimalizovat servisní intervaly, abychom uvedli jen některé z výhod.

Chytré vozíky propojují váš podnik

Jak chytré vozíky dneška připraví můj podnik na budoucnost?

Chytré vozíky vám již dnes pomohou zabezpečit budoucnost vašich logistických provozů. Díky sběru a analýze údajů o vašich chytrých vozících budete moci nepřetržitě optimalizovat různé oblasti vašeho podniku. Budete schopni prodloužit životnost vašich zařízení a optimalizovat počet vozíků potřebných během různých fází roku. Budete také moci lépe využít nejrůznější obchodní nabídky přizpůsobené na míru vašim potřebám, například pronájem vozíků placený podle provozních hodin. A dokonce díky proaktivní údržbě a servisu předejít budoucím prostojům.

Jak chytré vozíky přispívají ke štíhlým provozům?

Ve světě, ve kterém je vše vzájemně propojeno, vám chytré vozíky poskytují ty správné informace pro dokonalou kontrolu, správné rozhodování a zvýšení efektivity vašich provozů. Budete moci měřit a zlepšovat výkonnost a dokonce provádět zásahy na dálku. Ať vlastníte jeden vozík, nebo rozsáhlou flotilu vozíků na mnoha pracovištích po celém světě. Výsledek? Štíhlý provoz s mimořádným stupněm optimalizace, bez plýtvání energiemi, časem a prostorem.

Naše vize v chytré logistice

Vše, co potřebujete vědět o chytrých vozících Toyota

Mohlo by se vám také líbit

Manažer se dívá I_Site na iPadu

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >

Poloautomatický nosič provádí horizontální manipulaci s materiálem

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a Logiconomi vám dnes nabízejí řešení a ukazují naši vizi do budoucna.

Přečíst více >

Li-ion: Správná cesta

Bezúdržbové baterie, které umožňují nepřetržitý provoz vašich vozíků. Přečtěte si více o našich li-ion bateriích, které mohou být zdrojem energie vašeho nového vozíku Toyota.

Přečíst více >>

Vymazat