Systém aktivní stability (SAS)

Systém aktivní stability (SAS)

Revoluční technologie Toyota SAS stanovuje nové standardy - bezpečnosti vysokozdvižných vozíků, komfortu obsluhy, produktivity, úspor nákladů

Stabilita, důvěra a bezpečnost jsou důležitými aspekty při manipulaci s mateirálem. Při provozu vysokozdvižného vozíku Toyota jsou veškeré jízdní a činnosti stabilní a řízené, protože systém SAS reaguje předtím, než dojde k nebezpečí.

Aktivním sledováním klíčových parametrů výkonu vozíku se snižuje riziko možných nehod a maximalizuje se množství pohybů. To umožňuje řidičům VZV pracovat s plnou důvěrou a udržuje vysokou produktivitu během celého pracovního dne.

Více kontroly nad každodenním provozem díky Toyota SAS

Rychlejší a bezpečnější manipulace s materiálem v regálech

Je nezbytné, aby obsluha manipulovala s materiálem ve výškách bezpečně, a aniž by došlo k poškození majetku nebo zařízení, stroje. Přispěje produktivitou zakládání palet a nižším provozním nákladům. Funkce řízení stožáru pomocí SAS nejen sleduje výšku zatížení a polohu stožáru, ale také definuje optimalizovanou rychlost a také úhel stožáru. Tím se minimalizuje houpání stožáru, což umožní operátorům rychleji manipulovat s paletami ve výškách.

+ Více sebevědomí a produktivní řidiči

+ Menší zatížení, poškození zařízení, stroje

+ Snížení nehodovosti

+ Více přepravených palet

+ Nižší provozní náklady

Větší efektivita a důvěra

Nastavení vidlic ve vodorovné poloze pro vyzvednutí palety zabere čas. Se systémem Toyota SAS Fork Leveling Control jsou vidlice vyrovnány stisknutím tlačítka, čímž se tento úkon urychlí, a to pro efektivnější a produktivní manipulaci s nákladem, zejména ve výškách. Navíc vyrovnávání vidlí pomáhá obsluze řádně a rovnoměrně ukládat zboží, čímž se zamezí poškození zboží a regálů a snižuje tím náklady.

+ Více sebevědomí a produktivní řidiči

+ Menší zatížení, poškození zařízení, stroje

+ Více přepravených palet

+ Nižší provozní náklady

Zajištění stability během nakápění

Při jízdě do zatáčky bez nastavení rychlosti pohonu se zvyšuje riziko nehody. SAS, který působí ještě rychleji než nejzkušenější řidič, pomáhá chránit operátory při odbočování. 4-kolové modely Traigo a Tonero mají patentovaný cylindr SAS Swing Lock, který zajišťuje bezkonkurenční boční stabilitu při zatáčení tím, že automaticky blokuje pohyb výkyvu zadní nápravy. U tříkolového řady Traigo optimalizuje SAS rychlost při jízdě. Tím je stabilita vzv stále pod kontrolou.

+ Více sebevědomí a produktivní řidiči

+ Menší riziko poškoení stroje

+ Snížení nehodovosti

+ Více přepravených palet

+ Nižší provozní náklady

Více pohodlí během přepravy na delší vzdálenosti

Snižování fyzického zatížení řidičů tím, že jim bude nabídnuto pohodlné místo běheme řízení, pozitivně ovlivní produktivitu a jejich zdraví. Toyota SAS automaticky vyrovnává nastavení volantu s polohou zadních kol. Toto přizpůsobení pomáhá vašim řidičům mít ergonomickou pozici řízení a manévrovat s vysokozdvižným vozíkem co nejefektivnějším způsobem pro bezpečné a produktivní operace. Navíc je naše čtyřkolka vybavena unikátní konstrukcí zadní nápravy s cylindrem Swing Lock, který nabízí vynikající stabilitu a komfort řidiče u všech typů podlah.

+ Větší pohodlí a produktivita řidiče

+ Více přepravených palet

+ Nižší provozní náklady

Elektrický vysokozdvižný vozík nakládá materiál

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou vhodné pro různé vnitřní a venkovní provozy.

Číst více >

Čelní vysokozdvižný vozík přepravuje materiál v přístavu ve venkovních prostorech

Čelní vysokozdvižné vozíky

Tyto vozíky jsou navrženy pro lehké, střední a těžké manipulace s materiálem a nabízejí větší zrychlení a rychlost zdvihu a zvyšují produktivitu.

Číst více >

Li-ion: Správná cesta

Bezúdržbové baterie, které umožňují nepřetržitý provoz vašich vozíků. Přečtěte si více o našich li-ion bateriích, které mohou být zdrojem energie vašeho nového vozíku Toyota.

Přečíst více >>

Žena řídí vysokozdvižný vozík pod dohledem školitele

Školení řidičů

Objevte, jak školení řidičů může zvýšit bezpečnost a produktivitu ve Vašem podnikání.

Přečíst více >

Vymazat