Vozíky BT Autopilot pro automatizované zakládání a horizontální přepravu

Automatizované skladové vozíky

Vozíky BT Autopilot pro automatizované zakládání a horizontální přepravu

Automatizované vozíky

Automatizované skladové vozíky

 • Naváděné automatické vozíky
 • Přesné laserové navádění
 • Až 5 t

Řešení Autopilot je k dispozici pro různé modely vozíků, podle charakteru vašich operací: horizontální přeprava, zakládání nebo doplňování zásob. Tyto bezobslužné vozíky zastanou opakující se rutinní práci mezi výrobními linkami a skladovými prostory nebo dopravníkovými systémy. O bezpečnost se stará vyspělá laserová technologie a jelikož jsou vozíky vystavěny na konstrukci standardních vozíků, lze je také řídit v manuálním režimu.

Přečíst více o Autopilotech

Automatizované naváděné vozíky

 • Automaticky naváděný vozík
 • Navádění pomocí magnetické pásky 
 • Až 0,5 t

TAE050 je kompaktní nosič nákladu, nabízející snadnou a hospodárnou instalaci, protože je naváděný pomocí magnetické pásky na podlaze. Toto AVG řešení lze použít pro jednoduchou horizontální přepravu z bodu A do bodu B, s nakládáním a odebíráním položek v těchto bodech. Je dokonalý pro tažení až 500 kg nákladu nebo přepravu až 140 kg na našroubovaném regálu. AGV je bezpečný a přesný díky bezpečnostnímu skeneru a je vybaven uživatelsky přátelskou dotykovou obrazovkou.

Požádejte o radu

Poloautomatické nosiče nákladu

 • Automatizovaný pohyb palet
 • Vhodné pro chladná a vlhká prostředí
 • Až 1,5 t

BT Radioshuttle je poloautomatický vysokorychlostní nosič nákladu, pracující uvnitř speciálního regálového systému. Satelity Radioshuttle lze řídit pomocí dálkového ovládání, zatímco umísťování a odebírání palet na konci regálového systému probíhá pomocí retraku nebo čelního vozíku. Radioshuttle umožňuje vysokohustotní skladování s maximálním počtem paletových pozic. Výsledkem je úspora místa a peněz.

 

 

REFERENCE

Správce objednávek Toyota

Vytvořili jsme správce objednávek, který slouží jako nástroj projení mezi vašimi automatizovanými vozíky a vaším systémem správy skladu. Tento software vám umožní jasný přehled a plánování příchozích objednávek a plně optimalizované workflow vašich automatizovaných vozíků.

Plně automatizovaná řešení

 • Automatizace logistických procesů
 • Ve spolupráci s Vanderlande
 • Pro sklady a distribučná centra všech podniků

Spolu s naší sesterskou společností Vanderlande nabízíme širokou škálu integrovaných plně automatizovaných řešení (inovační systémy, inteligentní software a služby životního cyklu), které vám umožňují zavést rychlou, spolehlivou a efektivní automatizační technologii ve vašem provozu. Více se dozvíte na adrese https://www.vanderlande.com.

Řidič manipuluje s tahačem BT Movit ve výrobě

Ve výrobě

Jsme hrdí na to, že vám vždy poskytujeme nejlepší řešení, která vám pomohou implementovat štíhlou produkci.

Číst více >

Traigo při přesunu barelů

Jsme specialistou pro váš obor

Snažíme se porozumět vašim individuálním potřebám, abychom mohli pokaždé nabídnout kvalitní, spolehlivé a individuální řešení, které přesně vyhoví vašim požadavkům.

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >

Žena sedí u stolu s laptopem

Financování vašeho vozíku

Naše ucelená řada finančních řešení vám přináší jistotu a klid, takže se můžete plně soustředit na hlavní cíle vašeho podnikání.

Přečíst více >

Vymazat