BT Levio LWI160 - nízkozdvih s jedinečným designem

Elektrický paletový vozík BT Levio LWI160 od Toyota Material Handling je prvním ručně vedeným vozíkem založeným na koncepci modulární lithium-iontové baterie. Je velmi kompaktní, lehký a energeticky účinný.

Ocenění za design za jedinečný modulární přístup

Díky kreativnímu přístupu k optimalizaci Toyota Material Handling navrhla revoluční řešení elektrického paletového vozíku. Vozík BT Levio LWI160 s Li-Ion baterií je téměř dokonalým příkladem základní filozofie Toyota v neustálém zlepšování v praxi (kaizen). LWI160 je první nízkozdvižný vozík ve skladovém průmyslu, který byl kompletně přestavěn. Přehodnocení a optimalizace designu vyústilo v zbavení se tradiční komory baterií a optimální přizpůsobení všech součástí. Díky jedinečně vestavěné baterii, standardnímu telematickému vybavení, kompaktnímu designu a obecně vysoké kvalitě získal paletový vozík ocenění „iF Design 2020“. Je to jen začátek nové éry optimalizace, v níž Toyota nabídne svým zákazníkům ještě lepší  řešení operací pro přepravu materiálů.

Vylepšená energetická účinnost

Nový lithium-iontový model BT Levio od společnosti Toyota je velmi kompaktní stroj, který je menší a lehčí bez snížení výkonu a zvýšení energetické účinnosti.  Nízkozdvižný elektrický paletový vozík BT Levio LWI160, 24v nabízí flexibilní energetická řešení. Dodává se se třemi kapacitami baterií: 50, 105 a 150 Ah Li-ion, a nabízí snadné a rychlé nabíjení.

Zákazníci mají na výběr mezi externím nebo vestavěným nabíjením nebo nabíjením na palubě nákladního automobilu se širokou škálou nabíjecích kapacit. Nový vylepšený konektor externí nabíječky je k dispozici se zásuvným připojením bez nutnosti „propojky“, což přináší na pracovišti stále vyšší efektivitu.

Vymazat