Akční nabídky a novinky

Objevte akční nabídky, slevy a novinky ze světa manipulační techniky Toyota:

Nabídka příslušenství pro manipulační techniku

Podzimní akce. Připravte se na zimní období. Nízké teploty jsou velkou zátěží pro baterii. Neměli byste proto zapomenout na kontrolu dobíjení,
napětí alternátoru či dynama a zkontrolovat stav baterie.

Zjistěte více >>

Autopilot naživo

Zveme Vás na další odborný seminář Autopilot naživo, kterým Vás provede Aleš Hušek a Jan Just ve čtvrtek 15. září 2022 v Rudné u Prahy a 13. října v Hranicích na Moravě od 9 hodin.

Zjistěte více >>

Již 30 let společně!

V tomto roce si naše společnost Toyota Material Handling CZ s.r.o. připomíná 30 let úspěšného dynamického rozvoje na českém trhu.

Objevte 30 let TMHCZ >>

Svižně a bez námahy

Ruční elektrický paletový vozík BT Tyro LHE130 výhodně kombinuje vlastnosti elektrických nízkozdvižných vozíků a ručních paletových vozíků a je optimálním řešením rychlé příležitostné horizontální manipulace s břemeny do 1 300 kg.

Zjistit více >>

Zakladač BT Tyro Stacker SHE100

Nový základní model zakladače, ideální pro aplikace s lehkým zakládáním. Je k dispozici s li-ion technologií pro energetickou účinnost a kombinuje vlastnosti poháněného zakladače s malou velikostí ručního zakladače.

Zjistit více >>

Automatizace formou dlouhodobého pronájmu

Investovat do moderních technologií na všech úrovních současně včetně logistiky může být problematické. Řešením Toyoty je nová nabídka

Zjistit více >>

Toyota Safety Day

Tréninkový den pro zajištění bezpečnosti - podle závažnosti zjištění a specifických priorit vašeho provozu vám náš tým nabídne postupy a doporučení, jak bezpečnost posílit.

Zjistit více >>

Produktové novinky

Automatizovaná bezvidlicová přeprava palet

Nové modely Toyota Autopilot CDI120 s nosností 1 200 kg převezmou většinu horizontálního pojezdu na libovolnou vzdálenost.

Více o automatizaci a CDI120 >>

Traigo 24 - Nové, kompaktní a užitečné

Mimořádně kompaktní vozík zkonstruovaný pro snadnou práci i ve velmi omezených prostorových podmínkách.

Objevte nové Traigo 24 >>

Elektrifikujte své provozy

Objevte naši novou generaci čelních elektrických vozíků Traigo80 s nosností 2-3,5 tuny. K dispozici s li-ion napájením, se skvělou ergonomií a robustní konstrukcí, vhodné pro halové i venkovní použití. 

Více o novém Traigo 80

5 nových tahačů značky Simai

Toyota před časem rozšířila svoji řadu tažných zařízení pro manipulaci o široký sortiment tahačů osvědčené značky Simai.

Objevte řadu Simai >>

Nový retrak BT Reflex

Již vyhlášený retrak BT Reflex má za sebou mnoho inovativních peaků. Letos vytahuje laťku zase o stupeň výše.

Více o modernizaci řady BT Reflex >>

Nové hydrostatické Tonero

S příchodem čelního vysokozdvižného vozíku Toyota Tonero HST na trh nic už nebude jako dříve. Zákazníci získají komplexně připravený a vyladěný stroj.

Více o novém hydrostatu >>

Vymazat