Kdo jsme

Toyota Material Handling je součástí skupiny Toyota Industries Corporation, jejíž 17 společností působí v pěti klíčových odvětvích. Společně s Toyota Material Handling International, North America, China a Japan se snažíme prostřednictvím naší manipulační techniky optimalizovat provozy našich zákazníků.

Toyota Material Handling CZ s.r.o. (TMHCZ) patří k předním dodavatelům v oblasti řešení manipulace na českém, evropském i světovém trhu (globální jednička od r. 2001).
Nabízíme širokou škálu efektivních produktů, pronájemní i servisní služby, zajišťujeme komplexní řešení manipulace, vše s minimálním vlivem na životní prostředí a s nízkými provozními náklady. Neustále investujeme do výzkumu a vývoje, podporujeme trvale udržitelný rozvoj, snižujeme spotřebu energií a omezujeme emise. Zařadili jsme do své nabídky nové ekologičtější motory, celou řadu vozíků s lithium-iontovým napájením, technologie palivových článků. Neustále hledáme řešení a technologie budoucnosti, které mohou přinést další výhody našim zákazníkům. V současné době jsme jedničkou v implementaci autonomní manipulační techniky (AGV). Naše produkty a řešení se těší ve svém oboru vynikající pověsti s mnoha prestižními oceněními. Mezi spokojené zákazníky patří řada významných společností ze všech odvětví ekonomiky České republiky.

FAKTA O SPOLEČNOSTI
Muž manipuluje ve výrobě

Plánování pro kvalitu. Za všech okolností

Jsme evropskou společností s továrnami ve Švédsku (Mjölby), Francii (Ancenis) a Itálii (Bologna), kde vyrábíme přes 95% naší produkce vozíků. Tak můžeme nabídnout širokou škálu skladové techniky a čelních vozíků, vyráběných v souladu s kvalitativními standardy výrobního systému Toyota TPS.

Více o výrobním systému Toyota TPS >

Lidé na prvním místě

Naší prioritou číslo jedna jsou naši zákazníci. Díky úzkému kontaktu s vámi rozumíme vašim potřebám a nabízíme vám řešení, technologie, energii, služby a finanční flexibilitu, vše přizpůsobené na míru vašim provozům. V našem úsilí nám pomáhá TPS (výrobní systém Toyota) a TSC (servisní koncept Toyota) a princip neustálého zdokonalování.

Jak pracujeme se Servisním konceptem Toyota >

Politika TMHCZ

Cílem společnosti TMH CZ je být první volbou pro zákazníky hledající komplexní řešení manipulace s materiálem v rámci interních logistických a výrobních procesů. Jako člena skupiny TOYOTA je naší maximální snahou být kompetentním partnerem našim zákazníkům a vytvářet ovzduší důvěry a spolehlivosti. Při svých každodenních činnostech dbáme na zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví, snižování energetické spotřeby i na dopad na životní prostředí – vše se zaměřením na udržitelný rozvoj.

Přečtěte si více

Toyota way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních, ve své každodenní práci i ve vztahu k ostatním.
Genchi Genbutsu
Vždy jdeme až ke zdroji, abychom nalezli fakta umožňující přijmout správná rozhodnutí a řešit problémy.
Kaizen
Prostřednictvím neustálého zdokonalování se snažíme optimalizovat naši činnost.
Zdolávání překážek
Všem výzvám čelíme s odvahou a kreativitou nezbytnou k realizaci naší dlouhodobé vize.
Týmová práce
Podporujeme osobní a profesní růst a usilujeme o maximální výkonnost týmu i jednotlivců.
Respekt
Respektujeme druhé a děláme maximum pro vybudování vzájemné důvěry.

Více než 100 let společných zkušeností v manipulační technice

Historie Toyota Material Handling
Historie časová osa
Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a Logiconomi vám dnes nabízejí řešení a ukazují naši vizi do budoucna.

Přečíst více >

Ruka a skice vozíku

Historie konstrukčního centra

Inspirováni hodnotami Toyota na jedné straně a oborovými trendy na druhé, nespouštíme při navrhování našich řešení manipulace s materiálem ze zřetele potřeby našich zákazníků.

Přečíst více >

Řidič přepravuje objednávky pomocí BT Optio

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >

Usmívající se zaměstnanci v kanceláři

Připojte se k týmu

Vždy se snažíme optimalizovat naše produkty a způsoby naší práce. A klíčem je spolupráce s lidmi, kteří sdílejí naše nadšení pro logistiku a technologie

Přečíst více >

Sledujte nás

linkedin-logo_100x52px.pngfacebook-logo_100x52px.png youtube-logo-100x52px.png

Vymazat