Design

V konstrukčním centru Toyota rozvíjíme primární nápady do podoby konstrukčních návrhů vysokozdvižných vozíků a skladové techniky Toyota, s důrazem na inovace, kvalitu, efektivitu, uživatelskou přívětivost a udržitelnost. Inspirováni hodnotami Toyota na jedné straně a oborovými trendy na druhé, nespouštíme při navrhování našich řešení manipulace s materiálem ze zřetele potřeby našich zákazníků.

Konstrukční centrum Toyota

Inovativní design výrobku je disciplínou na plný úvazek. To znamená, že naše paletové a vysokozdvižné vozíky se neustále vyvíjejí.

Naše designové centrum je kreativní a dynamické prostředí s oddanými profesionály, kteří posouvají svět manipulace s materiálem do budoucnosti. Naše návrhy designu nejsou jen o estetice, ale také poskytují perfektní rovnováhu mezi bezpečností, trvanlivostí, produktivitou, řiditelností a jednoduchostí; jedna z klíčových hodnot Toyoty.

Designový tým kontroluje skici

Soutěž Toyota Logistic Design

Náš přístup k designu je jednoduchý. Neustále vítáme nové talenty, objevujeme nové vize a podporujeme otevřenou mysl.

Byli jsme inspirování k zahájení soutěže Toyota Logistic Design Competition pro studenty. Jsme na špici díky každodennímu hledání talentovaných a oddaných návrhářů zařízení pro manipulaci s materiálem.

Více o soutěži

Milníky v historii designu

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost.

 

Přečíst více >

Řidič přepravuje objednávky pomocí BT Optio

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >

Usmívající se zaměstnanci v kanceláři

Připojte se k týmu

Vždy se snažíme optimalizovat naše produkty a způsoby naší práce. A klíčem je spolupráce s lidmi, kteří sdílejí naše nadšení pro logistiku a technologie

Přečíst více >

Texty na tabuli

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >

Vymazat