Centrum logistických řešení

Centrum logistických řešení je zaměřeno na hledání nových technologií a řešení v logistice. Zaměřujeme se na automatizaci, skladové vybavení a telematiku.

Řešení problémů

V důsledku globálních trendů, jako je e-commerce a digitalizace, se v průmyslu manipulace s materiálem mění a rychle se přizpůsobuje.

Zákazníci očekávají, že jejich zboží nebo balíčky budou doručeny co nejrychleji, a proto musí být vaše společnost co nejekefktivnější.

V opakovaných operacích během manipluace s materiálem můžeme snížit náklady a zvýšit kapacitu, produktivitu a bezpečnost díky automatizovaným řešením, analytice, telematice a softwaru vytvořeným v našem centru logistických řešení.

Případová studie Coop

Podpora vás na každém kroku

Vytvoření nového nebo vylepšeného logistického řešení začíná analýzou vašich potřeb a operací. Toyota má nástroje a zkušenosti, které vám pomohou s optimalizací provozu.

Modulární myšlení

Rozdělte složité procesy na standardní prvky a přizpůsobte naše ověřená a testovaná řešení v průběhu vývoje tak, aby se perfektně hodily do vašeho prostředí.

Objevte naše automatizované řešení

Štíhlé myšlení a kontinuální zlepšování

Využití poradenských služeb Lean a dat z připojených paletových vozíků poskytujeme informace, které vám umožní výrazně zlepšit produktivitu a snížit náklady.

Toyota Lean Academy >

Udržitelné myšlení

Využití energetických systémů Toyota pro delší životnost, snížení nákladů a nižší spotřebu energie.

Li-ionové baterie Toyota >

Myšlení v intralogistice End-to-End

Využití regálových řešení a integrace systémů pro optimalizaci end-to-end operace.

Regálová řešení >

Pracujeme na budoucnosti

Logistické systémy se vyvíjejí rychle, a poskytují konkurenční výhodu na dnešním trhu. Aby Toyota splnila požadavky zítřka, spolupracuje se zákazníky, kreativními talenty a technologicky zaměřenými společnostmi. Díky pokročilým technologiím a inteligentnímu softwaru můžeme našim zákazníkům pomoci optimalizovat jejich provoz s cílem nulového plýtvání energií, času a prostoru

Inovativní řešení vyvinutá silným týmem

V našem Centru logistických řešení se sídlem v Göteborgu naši technici vyvíjejí nový software a hardware pro připojení a automatizovaných řešení  v high-tech prostředích. Jako součást centra pro automobilový průmysl a high-tech centra Lindholmen Science Park řídí centrum logistických řešení Toyota inovace společně s dalšími technologickými špičkami.

Pro kompletní integrovaná logistická řešení poskytuje specializovaný tým řídí projekty od konceptu až po implementaci. Spolu s naší sesterskou společností Vanderlande, světovým lídrem na trhu s automatizací logistických procesů na letištích a balíkových trzích, nabízíme širokou škálu plně automatizovaných řešení.

Více o technologiích budoucnosti

Mohlo by vás také zajímat

Poloautomatický nosič provádí horizontální manipulaci s materiálem

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Manažer se dívá I_Site na iPadu

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >

Lehké policové systémy

Regálová řešení

Pomáháme optimalizovat obchod, snižovat náklady a zvyšovat produktivitu s optimálním regálovým řešením.

Přečíst více >

Bezpečnost v logistice

Pomůžeme vám zajistit bezpečnost v dopravě a logistice všude, kde se pohybuje manipulační technika. Dobře vybavený sklad i vozík je základem kvalitní prevence.

Přečíst více >

Vymazat