Progresivní inovace
Nový BT Reflex

Posouváme laťku do nových výšin

Od naklápění kabiny po 360 ° řízení, od AC napájení po rekuperační brzdění, od TLC systému zdvihu po integrovanou telematiku: Toyota byla vždy synonymem inovací. A s novou řadou BT Reflex definujeme nové standardy bezpečnosti, ergonomie a energetické hospodárnosti.
;

Proven Innovation

INTUITIVE

Řidiči retraků jsou často nejkvalifikovanějšími operátory ve vašem týmu. S nově navrženým ergonomickým a funkčním prostorem řidiče usilujeme o to, aby byl jejich život snazší, bezpečnější a pohodlnější.

INTERACTIVE

Nová a unikátní interaktivní dotyková obrazovka nabízí řadu funkcí, jako je kontrola rychlosti, výšky zdvihu a varování před přetížením.

INTELLIGENT

Naše analýzy 10 000 připojených vozíků prokázaly, že Li-ion baterie splňují nároky kladené na provoz retraků. Nabízíme vám proto na výběr ze 3 energetických balíčků, ze kterých vyberete ten nejvhodnější pro vaše provozy. Zodpovědné rozhodnutí z pohledu nákladů na vlastnictví, produktivity a životního prostředí. 

INSIGHT

S vozíky BT Reflex, které jsou již ve standardu chytrými vozíky, můžete dosáhnout nových úrovní bezpečnosti, produktivity a efektivity. Vozík budou moci bezpečně spustit pouze oprávnění řidiči a vozík snadno propojíte se systémem správy flotily Toyota I_Site.

Intuitivní ovládání

Toyota BT Reflex E-series
Shlédněte celý příběh

Shlédněte celý příběh

Poslechněte si, co o novém intuitivním prostoru řidiče říká náš ředitel výzkumu a vývoje Gustaf.

Pohled vzhůru ze záklonu

Pro maximální výhled je na přání k dispozici panoramatická skleněná střecha. Unikátní naklápění kabiny modelů řady E je osvědčenou inovací, snižující námahu. Spokojený řidič je produktivní řidič. 

Maximální pohodlí

Nové volitelné sedadlo se vzduchovým odpružením se postará o pohodlí řidičů v náročných aplikacích. Ergonomii obsluhy zvyšuje také možnost nastavit výšku podlahy jednoduchým stiskem tlačítka. 

Na dosah ruky

Nový Reflex nabízí novou ovládací jednotku pro pravou ruku, umožňující podle preferencí řidičů volit mezi minipáčkami a multifunkčním joystickem.

Důležité drobnosti

Odkládací přihrádky, port pro nabíjení mobilního telefonu, a na přání i Bluetooth reproduktor integrovaný ve střeše kabiny, na kterém můžete během směny poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Interaktivní dotyková obrazovka

Toyota BT Reflex touchscreen close up

Shlédněte celý příběh

Poslechněte si, co o nové dotykové obrazovce říká naše softwarová vývojářka Sandy.

Kontrola přístupu

Nová dotyková obrazovka umožňuje snadnou interakci mezi vozíkem a řidičem. To znamená vyšší úroveň bezpečnosti a produktivity. Pomocí PIN kódu nebo přístupové karty zajistíte, že mohou vozík ovládat pouze oprávnění řidiči. 

Kontrola řízení

Součástí rozhraní nové dotykové obrazovky je nejen důležitá předprovozní kontrola, ale také další bezpečnostní funkce, jako automatická regulace rychlosti, či vyrovnání a vystředění vidlic. Bezpečnost na prvním místě!

Režim zdvihu

Během zvedání nákladu má řidič neustále k dispozici průběžné informace o výšce zdvihu, hmotnosti nákladu a vyrovnání vidlí a dostává také veškerá důležitá upozornění, například v případě hrozícího přetížení.

Přizpůsobená nastavení

Dotyková obrazovka umožňuje upravovat nastavení, jako například limitní výšky zdvihu a předvolby výšky zdvihu, či další výkonové parametry důležité pro váš provoz. 

Inteligentní energetické balíčky

Li-ion baterie

Shlédněte celý příběh

Poslechněte si, co o nových inteligentních energetických balíčcích říká náš obchodní ředitel Stefan.

 

Inteligentní energetické balíčky Li-ion: Správná cesta

Preferovaným řešením energie je BT Reflex vybavený Li-ion baterií Toyota vlastní výroby. Rychlé a snadné příležitostné dobíjení zamezuje nutnosti výměny baterie, takže nejsou potřeba nabíjecí místnosti. 

Ideální volba

Analýzy 10 000 připojených vozíků potvrzují, že Li-ion je perfektní řešení i pro nejintenzívnější provozy s retraky. Ideální volba pro vás i životní prostředí.

Dvakrát delší životnost

Systémy napájení založené na Li-ion technologii jsou bezúdržbové a vyžadují minimální denní péči. To přináší delší životnost, srovnatelnou s životností vozíku. Provozní čas bude záviset na úrovni nabití během pracovních přestávek.

3 různé velikosti

Při dobré disciplíně nabíjení dokáží i vozíky s nejmenší baterií pracovat po celý den. Pro maximální flexibilitu ale nabízíme tři různé možnosti

 • Paket Standard
 • Paket Intensive
 • Paket Max

Přehled díky I_Site

Pouze oprávnění řidiči

Vytvoření unikátních profilů řidiče s PIN kódy na portálu I_Site zajistí, že vaše stroje budou moci řídit pouze vyškolení a oprávnění řidiči. Nebo můžete použít systém Smart Access karet, pěkně integrovaný v rozhraní řidiče

Ještě vyšší bezpečnost

Předprovozní kontrola je chytrou I_Site funkcí, zakomponovanou do uživatelského rozhraní. S její pomocí zajistíte, že vaši řidiči před každou směnou automaticky provedou kontrolu vozíku. Výsledkem je vyšší spolehlivost a bezpečnost.

Zprávy přímo ve vozíku

Tato I_Site funkce umožňuje prostřednictvím nového uživatelského rozhraní snadné posílání zpráv přímo z vozíku a do vozíku. Řidič může například v případě zjištění problému odeslat varování a servisní technik může odeslat řidiči zprávu požadující návrat na základnu.

Mějte kolize pod kontrolou

Nárazové senzory na vozíku poskytují informace o kolizích. Přehled o incidentech a zúčastněných řidičích, který díky I_Site získáte, vám pomůže předcházet škodám na vašich připojených vozících a okolní infrastruktuře. Výsledkem je bezpečnější a hospodárnější provoz.

Seznamte se s novou rodinou Reflex

BT Reflex R-série

Vysoký výkon

 • Výška zdvihu: Až 13 m
 • Nosnost zdvihu: Až 2,5 t
 • Vynikající stabilita a systém plynulého zdvihu TLC

Přejít k produktům

BT Reflex E-série

S naklápěním kabiny

 • Výška zdvihu: Až 13 m
 • Nosnost zdvihu: Až 2,5 t
 • Menší riziko únavy řidiče

Přejít k produktům

BT Reflex O-série

Práce uvnitř i venku

 • Výška zdvihu: Až 7,5m
 • Nosnost zdvihu: Až 1,6 t
 • Odolná kola a velká světlá výška

Přejít k produktům

Podívejte se i na naše další řady!

Jednoduše efektivní retraky >>

Retraky pro úzké prostory >>

 

Chcete zjistit více?

FAQ

Kontaktujte nás

Vymazat