6 otázek, abyste si ověřili, zda tahač vyhovuje vašim operacím

Podniky jsou neustále vystaveny výzvám, pokud jde o kvalitu, efektivitu a bezpečnost, zejména když se elektronický obchod a online objednávky stávají přirozenou součástí nákupního chování zákazníků. Pokud budete muset přesouvat více produktů a materiálu, může to vyžadovat přehodnocení vaší manipulace, abyste dosáhli této zvýšené propustnosti a zároveň si zachovali bezpečný provoz. Jedním z řešení by mohlo být přemisťování zboží a materiálu pomocí tahače s nosičem nákladu na kolečkách. Když si položíte těchto 6 otázek, můžete zjistit, zda by tahač mohl zlepšit efektivitu vašeho provozu.

Manipulujete přímo s předměty místo palet?

 

Manipulace s předměty

Ve výrobě, kde štíhlé uvažování just-in-time vyžaduje, aby byly v daném bodě výrobního procesu smontovány přesně ty správné komponenty, aby odpovídaly propustnosti zakázky, je manipulace s položkami nezbytná, aby se zabránilo nadměrnému materiálu v průběhu celého procesu. V e-commerce podnikání, kde jsou jednotlivé položky vybírány pro koncové zákazníky a tříděny během vychystávání, jsou potřebná efektivní řešení pro přesun produktů. Manipulace s položkami je běžná s manipulací s klecí.

Zde jsou ruční tažné tahače, jako je Toyota Tracto řady W, dobrým řešením pro zlepšení ergonomie a jsou bezpečnější než ruční přeprava klecí. Jsou bezpečné, snadno se s nimi manipuluje a jsou ideální pro přepravu jak palet tak i vychystávání jednotlivých položek.

 

Potřebujete přesunout více nákladů současně?

 

Efektivní tažné soupravy

Tahač se soupravou přívěsů vám poskytne velkou flexibilitu v typu přepravovaného zboží. Existuje široká škála nosičů nákladu, ze kterých si můžete vybrat a sestavit tažnou soupravu. To vám umožní manipulovat s různými velikostmi nákladu, nakládat z jedné nebo obou stran, přepravovat zboží na paletách, v krabicích nebo pomocí jiných nosičů nákladu. Řešení tažných zařízení umožňují efektivní využití pracovní síly a maximalizují přidanou hodnotu pro vaše podnikání.

 

Objevte všechny naše tahače

Věnujete se štíhlé výrobě?

 

Doručení just-in-time

Myšlenkou manipulace bez vidlic je doplňování materiálu při jeho použití, spíše než udržování přebytečného materiálu na výrobní podlaze. Tahače, jako je Toyota Tracto TSE, lze použít pro takzvané "objíždění", což je nepřetržitá trasa, kterou tažné tahače cestují kolem továrny se zastávkami na určených místech kde buď přistávají, nebo sbírají přívěsy nebo zboží.

Toyota Lean Academy

Očekávají vaši zákazníci vysokou flexibilitu v rostoucím světě e-commerce?

 

Optimalizované vychystávání objednávek

S rostoucím počtem e-shopů zákazníci očekávají velmi rychlé dodací lhůty. Vychystávání jednotlivých kusů nebo více objednávek by proto mělo být rychlé a snadné.

Speciální řešení pro tahače a vozíky s přizpůsobenými policemi mohou optimalizovat vaši operaci vychystávání. Tahače lze také použít pro doplňování zásob, protože poskytují flexibilitu pro přepravu množství velkých a/nebo malých kusů zboží na různá místa.

 

Kontaktujte nás

Máte na seznamu priorit bezpečnost a pohodlí obsluhy?

Bezpečný provoz

Při provozu bez vidlic má obsluha volný výhled z místa řidiče. Tahače za sebou táhnou nosiče a jedou pouze vpřed, což je velká výhoda, pokud jde o viditelnost a možnost komunikace s ostatními řidiči.

Zejména v rušných oblastech, jako jsou letiště, je viditelnost a bezpečnost velmi důležitá. Navíc tahače se sedadlem, jako je naše řada Simai s plně uzavřenými kabinami, nabízejí obsluze pohodlný pracovní prostor při jízdě na dlouhé vzdálenosti za všech povětrnostních podmínek.

Přechod z vysokozdvižných vozíků na zařízení bez vidlic je docela změna. Proto je důležité vzdělávat své zaměstnance, aby pochopili, jak s těmito strojy zacházet a na co si dát v provozu pozor.

 

Objevte všechny naše tahače

Uvažujete o automatizaci ve vašem skladu?

 

Opakující se manipulace

Automatizace optimalizuje tok zboží a zároveň minimalizuje škody, čas a náklady. Pracovníci se stávají dostupnými pro řešení složitějších úkolů namísto opakujících se procesů.

Automatizované tahače mohou převzít opakovanou přepravu a doručit zboží přesně a bezpečně na určenou stanici. Dobrým způsobem je začít se standardními tažnými tahači a když je provoz optimalizován, můžete přejít na polo nebo plně automatizované řešení.

Mohlo by vás také zajímat

Řidič manipuluje s tahačem BT Movit ve výrobě

Ve výrobě

Jsme hrdí na to, že vám vždy poskytujeme nejlepší řešení, která vám pomohou implementovat štíhlou produkci.

Číst více >

Poloautomatický nosič provádí horizontální manipulaci s materiálem

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Li-ion: Správná cesta

Bezúdržbové baterie, které umožňují nepřetržitý provoz vašich vozíků. Přečtěte si více o našich li-ion bateriích, které mohou být zdrojem energie vašeho nového vozíku Toyota.

Přečíst více >>

Toyota Lean Academy

V Toyotě jsme hrdí na to, že jsme původním zdrojem štíhlého myšlení v manipulační technice. Lean jako filozofie se objevila v posledních desetiletích a nyní je úspěšně zavedena a implementována po celém světě ve všech odvětvích průmyslu.

Přečtěte si více >

Vymazat