Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota Traigo80 German Design Award 2018

Elektrický vysokozdvižný vozík Toyota Traigo80 získal ocenění German Design Award

Elektrická novinka roku 2018 zaslouženě získala ocenění German Design Award za mimořádně kvalitní provedení silného vozíku

Traigo 80 je nejnovější řada 80 V čelních elektrických vozíků s nosností 6 - 8 tun určená do nejnáročnějších průmyslových provozů. Výkonově se zařadila do čela své třídy a je naprosto rovnocennou alternativou k čelním vozíkům se spalovacími motory stejné nosnosti, přičemž si zachovává všechny výhody elektrického pohonu, zejména čistý a bezhlučný provoz.

Nabízí jednoduchý, přesný a plně funkční design s propracovanou palubní deskou a pracovním prostředím, které nabízí pohodlné uspořádání, komfort a vše, co obsluha potřebuje pro efektivní výkon za volantem. Včetně minimálních vibrací a nízké hlučnosti díky plně odpružené kabině. Z kabiny je výborně vidět všemi směry, takže náklad je v jakékoli situaci vždy plně pod kontrolou obsluhy. Bezpečnost manipulace s nákladem při nakládání/vykládání palet i při pojezdu jistí systém aktivní stability Toyota SAS.

Na designu a vývoji vozíku úzce spolupracovaly dva týmy - designéři ze Švédského Mjöllby, kde je umístěno designérské centrum Toyoty, a tým vývojářů z italské Bologni, kde jsou čelní elektrické vozíky Toyota vyráběny. 

German Design Awards je mezinárodní ocenění udělované organizací German Design Council určené pro výrobky využívající unikátní designové postupy. Vozík Toyota Traigo 80 zvítězil v kategorii ‘Excellent Product Design’. Ceny budou oceněným firmám předány na slavnostním ceremoniálu v německém Frankfurtu n.M. 8. února 2019. Jeho součástí bude i výstava a představení vítězných produktů veřejnosti.  

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092


Mohlo by se vám také líbit

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >
Náčrt skice - design

Historie konstrukčního centra

Inspirováni hodnotami Toyota na jedné straně a oborovými trendy na druhé, nespouštíme při navrhování našich řešení manipulace s materiálem ze zřetele potřeby našich zákazníků.

Přečíst více >
EC counterbalanced truck loading

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou vhodné pro různé vnitřní a venkovní provozy.

Přečíst více >
Řidič používá BT Optio pro vychystávání

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >