Servisbal Obaly z Dobrušky využívá fleet management I_Site a výškové zakládání

Servisbal Obaly z Dobrušky využívá I_Site a výškové zakládání

Historické partnerství společností Servisbal Obaly s.r.o. a Auto SAS s.r.o., smluvního dealera Toyoty, dostalo díky nástupu nového provozního ředitele nový impuls. Petr Kulhavý razí analytický přístup a chce posunout logistiku svého nového zaměstnavatele na úroveň, která odpovídá jeho postavení a renomé v obalovém průmyslu. Společnost Auto SAS zase dokáže nabídnout širokou škálu nejmodernějších produktů a služeb na trhu, například správu flotily I_Site.

Rozhodování založené na práci s daty

Petr Kulhavý se na výstupy ze systému I_Site těší: "Abychom mohli dělat dobrá manažerská rozhodnutí, potřebujeme čísla a data a musíme být ochotní se z nich učit. Ve firmě je velmi kladně hodnoceno, že umím data číst a dokáži je zprostředkovat i ostatním tak, aby pochopili jejich význam. Jaký z nich vyplývá prostor pro zlepšení. Ve výrobě už podobné nástroje máme, teď je začneme používat i ve skladu. Komplexní pokrytí operací strojů i obsluhy za zvolené časové období, v rámci různých směn, různých dní. Kolik práce každý řidič odvede, kdy se začíná pracovat, jaké jsou přejezdy, jestli manipulaci nezorganizovat jinak, ve prospěch efektivity? To je moje motivace. Zajímají mě tři základní operace. Skládání a nakládání aut, zaskladnění a vyskladnění a konečně bezpečnost a ochrana majetku."

"Co se týče budoucnosti skladu a přestavby, nastíním Auto SAS naše myšlenky a všechny možnosti v oblasti vozíků i služeb detailně prodiskutujeme. Abychom mohli jít do výšky a nasadit retraky nebo systémové vozíky, či na přejezdy na dlouhé vzdálenosti uvažovat o tahačích nebo nízkozdvižných vozících, musíme promyslet všechny návaznosti a logistické toky. Snížení nebo postupně úplné odstranění nepřiměřeně rozsáhlé horizontální manipulace pomocí velkých čelních vozíků je v našem zájmu. I_Site pomůže."

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >

Manipulujte s ručním paletovým vozíkem

Ruční paletové vozíky

Řada ručních paletových vozíků Lifter je přizpůsobitelná, takže je vhodná pro širokou škálu manipulačních aplikací.

Přečíst více >

Toyota představuje vlastní Li-ion řešení

Nyní pro celou naši produktovou řadu nabízíme plně integrované řešení s Li-ion bateriemi

Přečíst více >

Servisní technik opravující vozík Toyota

Toyota servis

Naše servisní programy udrží vaše provozy v chodu a pomohou vám dostat z vašich vozíků maximum, bez ohledu na značku stroje.

Číst více >

Vymazat