Toyota Radioshuttle ve skladu

Linea zavede Radioshuttle

LINEA NIVNICE, a.s. je největším zpracovatelem ovoce na českém trhu a patří i k největším tuzemským výrobcům ovocných šťáv, nápojů, ovocných vín, přesnídávek a sirupů. Má automatizaci výroby a logistiky v dlouhodobém záměru, především pro nedostatek kvalitních pracovníků ve vícesměnném provozu.

Petr Malík, technický ředitel společnosti LINEA NIVNICE uvádí: "Vybrali jsme nejmodernější systém bezuličkového skladování Radioshuttle 6.0 od Toyoty. Regálový systém s kapacitou 3 500paletových míst bude navíc obsluhován automatickým retrakem Autopilot RRE160. Kromě automatizace byl preferován systém skladování FIFO s co největší hustotou skladování a s co největším počtem druhů výrobků. Tři satelity budou vybaveny wi-fi kartou a budou společně s retrakem řízeny přímo naším WMS systémem. Retrak Autopilot pracuje s milimetrovou přesností, a to znamená naprostou bezpečnost při přemisťování satelitních jednotek. Od nového řešení očekáváme úsporu pracovníků, respective nezvýšení počtu lidí, soustavné přesné zavážení do regálů bez poškozování techniky a zboží vlivem lidského faktoru. Dojde k výraznému snížení rizika úrazů a odpadnou obvyklé problémy spojené s řízením běžných vozíků."

"Klíčové pro naše rozhodnutí bylo celkové technické řešení automatizovaného skladu a dlouhodobá kvalitní spolupráce se společností Toyota Material Handling. Mimo jiné automatický retrak nikdo jiný nenabídl. Alternativně nám byly nabízeny vjezdové regály se standardními retraky s obsluhou, máme ale špatné zkušenosti s poškozováním regálů a vysokozdvižných vozíků, proto jsme od této varianty ustoupili."

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Toyota Radioshuttle

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Lehké policové systémy

Regálová řešení

Pomáháme optimalizovat obchod, snižovat náklady a zvyšovat produktivitu s optimálním regálovým řešením.

Přečíst více >

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >

Li-Ion řešení Toyota

Nyní pro celou naši produktovou řadu nabízíme plně integrované řešení s Li-ion bateriemi, které kompletujeme v našich závodech podle přísných kvalitativních standardů Toyota TPS.

Přečíst více >

Vymazat