Toyota na konferenci Green Deal II představí výhody palivových článků v manipulační technice

Toyota Material Handling CZ je partnerem Technologické konference Green Deal II: Cesta ke změně, kterou pořádá 27.4.2002 od 9 hod. v hotelu Panorama Hotel Praha společnost Reliant s.r.o. Na programu je vývoj evropské strategie Green Deal a udržitelné podnikání zejména v logistice v měnících se společenských i tržních podmínkách.

Přijďte se ptát odborníků a zkušených praktiků, diskutovat s kolegy a společně hledat tu nejlepší "cestu ke změně". Jedním z nich bude i Michal Škaloud, produktový manažer a specialista Toyota Material Handling CZ na čelní vysokozdvižné vozíky a jejich pohony, který se postará o jednu z prezentací, a to na téma využití vodíkových palivových článků v manipulační technice.

"Toyota může významně přispět k udržitelnosti interních logistických procesů jak produkcí vozíků, které zlepší palivovou a energetickou účinnost provozu, tak vývojem a zaváděním technologií zaměřených na snižování emisí uhlíku (CO2). Neustále investujeme do řešení přispívajících ke snižování emisí, včetně nových technologií motorů, li-Ionových baterií a také technologie vodíkových palivových článků, kterých je průkopníkem i globálním lídrem při jejich zavádění do praxe," říká Michal Škaloud a zmiňuje některé z největších výhod zatím v ČR neprávem opomíjené technologie:

"V současnosti více než 85 % našich čelních a skladových vozíků splňuje podmínky pro použití palivových článků. Rozhodně stojí za to se nad možností nasadit palivové články zamyslet, protože nabízejí celou řadu praktických výhod - provoz bez emisí, rychlé doplňování paliva, snadné i bezpečné skladování i přeprava vodíku. Obzvláště vhodné jsou pro velké flotily vozíků pracující ve vícesměnných provozech, kde je výměna baterií běžnou záležitostí."

Více informací najdete na: https://www.reliant.eu/technologicka/

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Vymazat