Toyota Material Handling Europe uvádí čtvrtou zprávu o Udržitelnosti

Společnost Toyota Material Handling Europe je součástí Toyota Industries Europe, plně vlastněná dceřiná společnost Toyota Industries Corporation, zveřejnila svou čtvrtou zprávu o udržitelnosti. Zpráva poskytuje transparentní a podrobný přehled závazků společnosti v oblasti udržitelnosti směrem k maximalizaci kvality a bezpečnosti zákazníků, optimalizaci příležitostí k prosperitě a minimalizaci dopadů na životní prostředí.

„Zero Muda je naše vize, protože kvalita je klíčem k udržení pohybu firmy. Platí to pro to, jak spolupracujeme s našimi obchodními partnery, našimi lidmi a životním prostředím. Pojďme tedy společně usilovat o nulové poruchy, nulové nehody a nulové emise,“ říká Matthias Fischer, President & CEO Toyota Material Handling Europe

Prostřednictvím zprávy o udržitelnosti, Toyota Material Handling Europe potvrzuje své ambice se stát lídrem díky parnerství s dodavateli, akademickou obcí a začínajícími podniky za účelem dosažení cílů udržitelnosti. Toyota Material Handling Europe podporuje cíle OSN pro udržitelný rozvoj a od roku 2010 je partnerem EU-OHSA v jejich kampaních "Zdravé pracoviště". Od roku 2019 Toyota Industries Corporation v Japonsku je jednou z méně než 40 společností na celém světě, která má nejvyšší možné hodnocení udělěné organizací CDP, zabývajícím se dvěma klíčovými oblastmi současné environmentální problematiky - klimatickými změnami a ochranou vodních zdrojů.

Nedávno EcoVadis, hodnocení třetí strany za účelem zefektivnění transparentnosti, ocenilo Toyota Material Handling Europe a 15 z jejich 24 místních subjektů úrovní EcoVadis Gold, do roku 2021 stanovil jako minimální standard pro všechny členy Toyota Material Handling a potvrdila tak své vedoucí postavení v udržitelnosti v Evropě.

Od roku 1993 je Toyota Industries Corporation (TICO) jednou z prvních společností, které se zavázaly k provádění Kjótského protokolu. Kvůli jejich systematickému přístupu se emise CO2 ve čtyřech největších závodech v Evropě snížily o 2 321 tun. Dosažení ročních emisí o 20% méně než v roce 2012, zatímco výroba se ve stejném období téměř zdvojnásobila. To je jeden z mnoha důvodů, proč společnost Toyota Material Handling Europe a 10 jejích dceřiných společností dosáhly „vynikajícího“ nebo „pokročilého“ hodnocení svých postupů environmentálního řízení společností EcoVadis.

Kontakt pro média

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manažer
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu
+420 311 651 133

 

 

 

Lidé se dívají na vysokozdvižné vozíky

Náš udržitelný přístup

Společně dokážeme víc – při maximalizaci bezpečnosti, minimalizaci ekologických dopadů i optimalizaci obchodních procesů.

Přečíst více >>

Zdravé pracoviště pro všechny bez rozdílu věku

Zdravé pracoviště

TMHE je již 10 let stabilním partnerem plně podporujícím všechny kampaně evropské agentury pro bezpečné a zdravé pracoviště EU-OSHA.

Přečíst více >

Texty na tabuli

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >

Vymazat