Společenská odpovědnost Toyota Material Handling 2020

Toyota Material Handling CZ vnímá vedle své hlavní obchodní role i zodpovědnost vůči znevýhodněným skupinám v občanské společnosti. Již 15 let jsme partnerem Centra Paraple, každý rok podpoříme dva malé marody v jejich léčbě nebo přispějeme na zdravotní pomůcky, spolupracujeme se společností A-B help, která zajišťuje mobilitu např. pro dětské domovy a v neposlední řadě spolupracujeme s logistickými školami.
Toyota podporuje Centrum Paraple

Toyota podporuje Centrum Paraple

Za 25 let své existence je Centrum Paraple pevným bodem a velkou oporou v oblasti fyzické a sociální rehabilitace osob s poškozením míchy. Smutným faktem zůstává, že každoročně přibývají až dvě stovky dalších lidí, kteří se zraní natolik fatálně, že se vozík stane jejich společníkem po zbytek života. Díky Centru Paraple, jeho zázemí, programům i zkušeným terapeutům a empatickému přístupu mají velkou šanci se opět zapojit do plnohodnotného života.

A v roce 2005 vzniklo přátelské heslo „Vozíčkáři vozíčkářům“, které bez obalu ukazuje, že i naše obchodní společnost s manipulační technikou - vozíky, se umí propojit s potřebami Centra a jeho klientů. Již 15 let předává Toyota šek na 250 tis. Kč při Dobročinné Akademii nebo nyní při televizní show Star Dance – Hvězdy tančí pro Paraple. Ale dlouhodobě se střídavě zapojujeme i do Běhů pro Paraple, do dobročinných pracovních aktivit přímo v Centru, zveme Centrum na výroční eventy Toyota Demo Days, kde probíhají malé a větší benefice. Se snahou pravidelné podpory se ztotožňují i mnozí zaměstnanci a přispívají nemalou částkou každý měsíc přímo z výplaty. Také se nám podařilo pomoci formou sbírky na účelový dar zakoupit polohovací lůžko.

 

 

 

Příspěvek na minibusy pro dětské domovy

Jsme partnerem společnosti A-B Help, která již od roku 2006 pomáhá dětským domovům, ústavům pro invalidní a starší občany pořídit minibusy. To je mnohdy jediná možnost bezpečné mobility klientů, ovšem zajistit vozidlo není pro financování ústavů nic dostupného. Proto iniciativa různých organizací, z jejichž relativně malých příspěvků se částka na pořízení minibusu poskládá, je velice prospěšná. Toyota Material Handling CZ se také zapojila do sponzorování minibusů pro Fond ohrožených dětí a jejich dětské domovy.

 

 

 

Pomáháme, když třeba

Pomáháme, když třeba

Toyota Material Handling CZ se věnuje i pomoci malým nebo dospělým marodům, kteří mají závažné a trvalé zdravotní problémy. Chápeme potřebu pomoci s nákladnou rehabilitací nebo individuálními kompenzačními pomůckami, na něž jsou vypsány veřejné finanční sbírky zpravidla pod hlavičkou Nadace Charty 77, Konto Bariéry.

 

 

 

Žáci Střední školy logistické Dalovice - Campus, propojení TMHCZ s logistickými školami

Campus – propojení TMHCZ s logistickými školami

Spolupráce Toyota Material Handling se studenty  probíhá v různých oblastech – jedná se o přádávání znalostí, informací, pozvánky na logistické akce, školení, podpora školních soutěží, exkurze u velkých zákazníků nebo oponentury odborných studentských prací.

Z úrovně TMHCZ se věnujeme vzdělávání a podpoře logistických škol a kateder, resp. jednotlivých projektů – jmenujme

  • Vysoká škola logistiky o.p.s., Přerov
  • Vysoká škola ekonomická – katedra logistiky, podnikohospodářská fakulta, Praha
  • Střední škola logistická Dalovice, p.o.
Lidé se dívají na vysokozdvižné vozíky

Náš přístup k udržitelnosti

Společně můžeme maximalizovat bezpečnost, minimalizovat dopad na životní prostředí a optimalizovat podnikové procesy.

Přečíst více >

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >

Usmívající se zaměstnanci v kanceláři

Připojte se k týmu

Vždy se snažíme optimalizovat naše produkty a způsoby naší práce. A klíčem je spolupráce s lidmi, kteří sdílejí naše nadšení pro logistiku a technologie

Přečíst více >

Zdravé pracoviště pro všechny bez rozdílu věku

Zdravé pracoviště

TMHE je již 10 let stabilním partnerem plně podporujícím všechny kampaně evropské agentury pro bezpečné a zdravé pracoviště EU-OSHA.

Přečíst více >

Vymazat