t-mote remote drive solution

Řešení vzdálené jednotky T-Mote

Vychystávací vozíky Toyota vybavené funkcí dálkového pohonu T-Mote zvyšují produktivitu v procesu vychystávání, zlepšují ergonomii snižováním únavy obsluhy a přispívají bezpečnějšímu pracovnímu prostředí

Co je řešení vzdálené jednotky T-Mote?

Vychystávání objednávek je opakující se a časově náročná činnost. Obsluha často nastupuje a vystupuje z vozíkyu, aby mohli vyzvednout zboží a přesunout svůj vozík na další místo pro vychystávání. Vychystávací vozík BT Optio OSE250 s funkcí dálkového ovládání T-mote umožňuje obsluze pohybovat vozíkem vpřed, aniž by musel být na vozíku. Obsluha může s malým dálkovým ovladačem přesunout vozík jednoduše prstem do vychystávací uličky. Toto snadné a efektivní řešení umožňuje obsluze chodit za nebo vedle vozíku a zajišťuje, že je materiál vždy připraven při ruce.

Jak může T-Mote pomoci vaší operaci?

  • Produktivita

Koncept dálkového pohonu zkracuje čas potřebný pro pracovní cyklus, což zase zvyšuje produktivitu výdeje obsluhy a vytváří plynulejší tok. Ve srovnání s ručně ovládaným vozíkem na výběr objednávky může použití vozíků na dálkový pohon vykazovat až 20% nárůst produktivity při stejných cyklech vychystávání.

 

  • Ergonomie

Minimalizace potřeby neustále nastupovat a vystupovat z vozíku snižuje riziko zranění a únavy obsluhy. Pomáhá operátorům mít volné ruce při vychystávání zboží, protože pohyb vozíku aktivuje dálkovým ovládačem pomoci prstu.

 

  • Bezpečnost

Vozík je vybaven bezpečnostními skenery, které detekují předměty do 1 m před vozíkem a automaticky zastavuje nebo se přizpůsobí jeho dráze, aby se zabránilo riziku kolizí a nehodě. Ve vzdáleném režimu se vychystávací vozík pohybuje rychlostí 4 km / h a výstražná kontrolka bliká, aby upozornila v okolí pohybující se osoby.

 

  • Náklady

Řízené zrychlení a rychlost mají za následek menší opotřebení klíčových součástí stroje, prodloužení jejich životnosti a snížení nákladů na servis. Řízení vozíku také vede ke snížení spotřeby energie o 10%.

Kontaktujte nás
Řidič přepravuje objednávky pomocí BT Optio

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >

Low level order picker in warehouse

Order pickers

Our order pickers are perfect for all levels of picking. They are fast, efficient and productive order pickers that offer good ergonomics.

Read more >

Poloautomatický nosič provádí horizontální manipulaci s materiálem

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

BT Staxio ve skladě

Maloobchod a sklady

Můžeme vám pomoci minimalizovat počet přepravních pohybů a maximalizovat rychlost manipulace, od příjmu zboží až po finální distribuci.

Přečíst více >

Vymazat