Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Servis, na který se můžete spolehnout

Naše servisní programy udrží vaše provozy v chodu a pomohou vám dostat z vašich vozíků maximum, bez ohledu na značku stroje. Takže můžete své operace plánovat s naprostou důvěrou. Pomůžeme vám přizpůsobit váš servisní kontrakt na míru vašim potřebám, nebo si můžete vybrat jeden z našich tří servisních balíčků.

Servisní koncept Toyota

Potřeby zákazníků jsou naší prioritou, proto klademe takový důraz na kvalitu servisních služeb. Hodnoty, kterými se řídí naše servisní služby, jsou definovány Servisním konceptem Toyota TSC. Díky tomuto přístupu můžete s pomocí našich služeb maximálně využít potenciál svých provozů.

 

"Servisní technik, pravidelně navštěvující provozy, je schopný a velmi užitečný profesionál. Je fantasticky vstřícný a má moji plnou důvěru, že bude vozík zpět v provozu v nejkratším možném čase. Je skutečným přínosem pro podnik"

Více o Servisním konceptu Toyota >

Online objednávka servisu

Jak nás hodnotí zákazníci

Co je důležité pro naše zákazníky?

S využitím uznávané metodiky se ptáme našich zákazníků, co je pro ně důležité a jak hodnotí naši činnost: Net Promoter Score nám umožňuje měřit naši výkonnost.


Servis je klíčovým rozdílovým faktorem. Pro naše zákazníky je důležité, abychom pokaždé zvládli opravu rychle, dokázali uvést vše do pořádku hned napoprvé a postarali se o to, aby byly neustále k dispozici veškeré potřebné díly.


Každý měsíc shromáždíme od zákazníků více než 1500 dotazníků, které nám umožňují neustále zlepšovat naše služby. Tak můžeme našim zákazníkům pomoci se zvyšováním produktivity a snižováním výdajů.

 

0
Servisních techniků
0h
Dodání dílů kdekoli po Evropě.
0m
milionu servisních úloh každý rok
0%
problémů vyřešeno při první návštěvě
0
Net Promoter Score

Jsme vám vždy nablízku

Servisní technik provádí kontrolu vozíku

Co dostanete vždy

 • Plně transparentní servis bez skrytých výdajů
 • Akreditované techniky
 • Kompletní servisní historii

Každý servisní program Toyota standardně nabízí: transparentní servis bez skrytých výdajů, akreditované techniky, rychlou dobu reakce a kompletní servisní historii.

Servisní technik se připravuje na rozsáhlý servis

Plný servis

 • Maximální úroveň výkonnosti
 • Pokrytí poruch
 • Preventivní údržba

Staráme se o veškeré vaše servisní potřeby tak, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň výkonnosti a provozuschopnosti vaší techniky. Plný servis znamená komplexní program zahrnující práci a díly, včetně preventivní údržby, oprav a dílů použitých při údržbě a servisu.

Servisní technik pracující na vozíku

Pravidelná údržba prémium

 • Dohodnutý servisní plán
 • Maximalizace bezpečnosti
 • Zahrnuje díly

Předchází neplánovaným prostojům a nákladným opravám. Přebíráme zodpovědnost za pravidelnou údržbu vašich vozíků podle dohodnutého rozvrhu a zajistíme také, aby vozíky splňovaly veškeré bezpečnostní požadavky. Program pokrývá také díly vyměněné v rámci údržby.

Pravidelná údržba

Pravidelná údržba

 • Předchází neplánovaným prostojům
 • Maximalizuje bezpečnost
 • Nižší rizika a náklady na opravu

Stejně jako v případě úrovně Premium, předcházíme neplánovaným prostojům a nákladným opravám a zajistíme také, aby vozíky splňovaly veškeré bezpečnostní požadavky.

Kontaktujte nás

Mohlo by se vám také líbit

Manažer sledující I_Site na iPadu

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >

TSC hodiny

Servisní koncept Toyota

Důkazem našeho zaujetí pro dokonalý servis je Servisní koncept Toyota, představující strukturovanou cestu k optimalizaci našich služeb.

Přečíst více >

Řidič používá BT Optio pro vychystávání

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >