Asistentka řešení pronájmu vzv

Financování

Toyota Material Handing Commercial Finance poskytuje komplexní škálu finančních řešení, díky kterým získáte manipulační techniku Toyota bez starostí a s klidem, takže se můžete plně soustředit na hlavní cíle vašeho podnikání.

Maloobchodní financování

  • Operativní leasing a finanční leasing
  • Koupě na splátky nebo půjčka
  • K dispozici s originální údržbou, servisem a pojištěním Toyota

V případě smlouvy o pronájmu koupí Toyota Material Handing Commercial Finance vámi požadovaný stroj, a vy jej pak můžete za měsíční poplatek používat. Tento poplatek je možné také spojit s originální údržbou, servisem a pojištěním Toyota. Na konci sjednané doby používání budete mít na výběr ze tří možností: odkup zařízení, prodloužení kontraktu nebo vrácení zařízení.

Smlouvy o pronájmu vám nabízíme v různých variantách přizpůsobených podmínkám operativního a finančního leasingu na místním trhu: plný a částečný odpis, prodej a zpětný pronájem nebo pronájem s plným servisem. Konkrétní nabídka produktů a služeb se může v jednotlivých zemích lišit a vzhledem k odlišnostem právních předpisů a zákonů jednotlivých zemí nemusejí být všechny varianty dostupné ve všech zemích.

Pokud od samého začátku plánujete vlastnictví zařízení, můžete využít naší nabídky splátkového prodeje nebo půjčky.

V případě smlouvy o prodeji na splátky koupí Toyota Commercial Finance stroj, který chcete vlastnit, a vy jej pak můžete používat výměnou za pravidelnou splátku. Na rozdíl od pronájmu se na konci smluvního období automaticky převede vlastnické právo.

Nákup na splátky nebo půjčku lze samozřejmě také spojit s originální údržbou, servisem a pojištěním Toyota.

Velkoobchodní financování

  • Financování skladových a předváděcích vozíků
  • Finanční leasing a půjčky na pronájem strojového parku na základě rámcových smluv

Očekáváte krátké dodací lhůty, chcete pronajmout zařízení Toyota Material Handling na různě dlouhou dobu, nebo chcete před zadáním finální objednávky vyzkoušet zařízení ve svých provozech? Aby bylo možné co nejlépe reagovat na vaše potřeby, poskytuje Toyota Material Handling Commercial Finance finanční řešení pro místní trhy prostřednictvím nezávislých distributorů.

Naše řešení financování skladových zásob poskytuje revolvingový úvěrový limit, který vám umožní nakoupit od našich prodejců zařízení na sklad a pro demonstrační účely a zajistit si tak potřebný provozní kapitál. Toyota Material Handling Commercial Finance nabízí finanční leasing a půjčky na základě rámcových smluv, které vám poskytnou dostatečnou flexibilitu při financování vaší pronajaté techniky Toyota.

Naše produktová řada

Podívejte se na naši kompletní řadu manipulační techniky, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >

Toyota Tonero v přístavu

Pronajmout vozík

Potřebujete vozík hned, na krátkou dobu nebo déle? Máme různé efektivní možnosti pronájmu pro vaše potřeby.

Přečíst více >

Použité vzv ve skladu

Nákup použitého vozíku

Pomůžeme vám najít ideální vozík, ať nový nebo použitý. Podpořte své podnikání kvalitními použitými vozíky!

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >

Vymazat