TMHCZ a Centrum Paraple

Toyota Material Handling vylepšila prostředí Centra Paraple

Toyota se zaměřila na úklid zahrady, parkovišť a dalších venkovních prostor a pomohla s terénními úpravami zlepšujícími bezbariérový přístup v rámci areálu Centra Paraple v Praze 10.

Petra Štelcová, fundraiser Centra Paraple, ocenila elán, se kterým se pracovníci Toyoty do nové formy spolupráce pustili: "Lidé z Toyoty byli skvělí. Velmi si vážíme jejich nasazení a množství odvedené práce. Vím, že oni sami mají ze dne stráveného na podporu našich klientů dobrý pocit. V Centru se každý den schází mnoho lidí na vozíku a hezčí a komfortnější prostředí jim pobyt velice zpříjemní. I díky takovéto pomoci ve formě fyzické práce se nám daří udržet současný vysoký standard poskytovaných služeb."

Hana Landeros, HR manažerka společnosti Toyota Material Handling CZ, prohlásila, že na první dobrovolnický den Toyota v budoucnu naváže a vyšle na podporu Centra Paraple další party pracantů: "Naše pomoc není a ani v budoucnu nebude nárazová. Připravíme další dobrovolnické akce, protože chceme naši dlouholetou finanční podporu rozšířit a zapojit další kolegy. Chceme společně přispět k příjemnějšímu a pohodlnějšímu prostředí pro klienty na vozíku v Centru Paraple." 

Další dobrovolnické programy Centra Paraple

Pomoc, to nejsou jen peníze. Další možností jak vozíčkáře podpořit jsou různé dobrovolnické aktivity. Zapojte se například do dobrovolnického programu zaměřeného na volnočasové aktivity a doprovoďte klienty Paraplete na výlet za kulturou, na procházku či sport! Díky dobrovolníkům se tak lidé na vozíku mohou podívat i do míst, kam se bez pomoci druhých nedostanou. Dobrovolník si z nabídky sám vybere den, hodinu či akci, kdy může asistovat a doprovodit klienty Centra. Užijete si zábavu a dobrovolnictví vás posune zase o kousek dál. Podrobnosti najdete na www.paraple.cz

 

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Toyota way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních, ve své každodenní práci i ve vztahu k ostatním.
Genchi Genbutsu
Vždy jdeme až ke zdroji, abychom nalezli fakta umožňující přijmout správná rozhodnutí a řešit problémy.
Kaizen
Prostřednictvím neustálého zdokonalování se snažíme optimalizovat naši činnost.
Zdolávání překážek
Všem výzvám čelíme s odvahou a kreativitou nezbytnou k realizaci naší dlouhodobé vize.
Týmová práce
Podporujeme osobní a profesní růst a usilujeme o maximální výkonnost týmu i jednotlivců.
Respekt
Respektujeme druhé a děláme maximum pro vybudování vzájemné důvěry.
Vymazat