Toyota Material Handling na fóru inovací LOG-IN - 16. ročník

Řešení od Toyoty zaujala na 16. ročníku fóra LOG-IN

Cílem fóra LOG-IN, které se konalo poprvé v roce 2004, je zacílit pozornost na nejinovativnější řešení, projekty a produkty na českém logistickém trhu, seznamovat a inspirovat profesionály v oboru. TMH, bronzový partner akce, ve své přednášce i na svém stánku představila technologie a služby, které mohou inspirovat uživatele manipulační techniky, jak inovovat a zlepšovat manipulační a logistické procesy ve svých společnostech.

Mnozí z přibližně 200 návštěvníků si přišli prohlédnout i naše další prezentace mimo hlavní konferenční sál. Na stánku jsme formou videí i dalších materiálů představili služby a produkty zaměřené na moderní logistiku v rámci tzv. Toyota Solutions Academy, tedy na automatizaci, bezpečnost, propojení vozíků s administrativními a informačními technologiemi, procesy štíhlé logistiky nebo vývoj v li-ionových bateriích či správě flotily I_Site.

Kontakt pro média

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manažer
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu
+420 311 651 133

Ivan Hůlka a Jakub Lochman na fóru LOG-IN - logistická akce

Například elektrické skladové vozíky společnosti Toyota Material Handling objednané po říjnu 2018 jsou dodávány s integrovanými funkcemi telematiky. Jako první v oboru jsme přišli s chytrými vozíky již ve standardu, abychom vám mohli nabídnout zákazníkům nástroje pro štíhlou logistiku. Snadný přístup k veškerým informacím z chytrých vozíků a jejich analýza vám pomůže důkladně poznat a zefektivnit vaše provozy. Petr Panáček, Manažer telematiky, poradenství & tréninku, a Jakub Lochman, Vedoucí administrativní podpory servisu, prezentovali problematiku Smart Trucks a T-Stream.

VÍCE O SMART TRUCKS
Petr Panáček a Jakub Lochman přednáší na logistické akci LOG-IN

Propojení systému správy flotily a nové on-line servisní platformy T-Stream přinese zásadně nové možnosti i v tak propracované oblasti, jako jsou servisní služby. Vytvoří prostor pro další zrychlení a zvýšení efektivnosti v oblasti komunikace, reakční doby nebo preventivní péče založené na vzdálené diagnostice a dostupnosti celé škály informací o stavu vozíků v reálném čase.

VÍCE O T-STREAM
Autopilot SAE160 unikátní řešení s teleskopickým laserem

Součástí konference bylo i letos Ocenění LOG-IN, které vyzdvihuje nejvíce inovativní logistické produkty, projekty a inovátory, kteří je uskutečnili. Do užšího výběru byl vybrán velmi povedený a velmi inovační projekt AGV instalovaný ve společnosti Faurecia v Písku. Jde o unikátní řešení automatického zakladače Autopilot SAE160 s teleskopickým laserem, který kromě horizontální přepravy zajišťuje i vertikální zakládání, přičemž využívá nové přístupy při řešení navigace vozíku.

Poloautomatický nosič provádí horizontální manipulaci s materiálem

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Chytré vozíky od Toyoty

Přečtěte si více o propojených cyhtrých skladových vozících.

Přečíst více >

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >

6 způsobů, jak zjistit, zda je tahač vhodný pro vaše provozy

Pojďme pomocí následujících 6 otázek zjistit, jestli je pro vás bezvidlicové řešení správná cesta, a zda může tahač zvýšit efektivitu vašeho provozu.

Přečíst více >

Vymazat