Toyota Solutions Academy - zákazníci v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě

Ostravská zastávka Toyota Solutions Academy

Toyota Solutions Academy (TSA) zabodovala u odborníků na manipulaci i v Ostravě, kde 6. listopadu 2019 proběhlo v Kongres hotelu Clarion a v areálu Dolní oblast Vítkovice již druhé setkání v rámci této akademie specializovaných seminářů. TSA je založena na sdílení odborného poradenství a praktických zkušeností Toyoty s optimalizacích logistických procesů ve výrobě i ve skladech.

Každá z Akademií se skládá z pěti různých odborných bloků založených na prezentacích a individuálních konzultacích se specialisty z jednotlivých oblastí: štíhlé logistiky, automatizace manipulace, bezúdržbových li-ionových technologií, bezpečnosti a nástroje pro konektivitu, telematiku a správu flotily I_Site.

Stovka hostů ze 60 firem vystavila Toyotě celkově výborné hodnocení. Ocenila zejména odbornou úroveň semináře i jeho jednotlivých produktových sekcí a orientaci na velmi konkrétní a praktické informace získané při realizacích u zákazníků v ČR. Účastníkům se líbí propojení pracovní agendy s poznáním zajímavých míst.

Kontakt pro média

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manažer
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu
+420 311 651 133

Jana Bobysudová na logistické akci Toyota Solutions Academy - Toyota Material Handling CZ

Jana Bobysudová, manažerka marketingu a projektu uvádí: "Toyota je na špici v implementaci ve všech těchto oblastech. Máme k dispozici fakta, mnoho úspěšných realizací i dlouholetou praxi - s li-ionovými bateriemi 6-7 let, správou flotily I_Site 11 let, nejstarší řešení s automatickým vozík na pásce překročilo 10 let, první automat řízený laserovou navigací jezdí úspěšně již 5 let. Umíme tedy poskytnout velmi konkrétní doporučení a popsat, jak probíhají iniciační procesy od plánování po uvedení do provozu. Účastníci tedy získají nejen obecný teoretický přehled o možnostech a způsobech, jak vylepšit a zefektivnit své manipulační procesy, ale hlavně odpovědi na jakékoli praktické otázky. Mohou se zúčastni jen jednoho vybraného nebo i více odborných bloků, podle svých priorit i časových možností. 

Aleš Hušek přednáší na workshopu Toyota Solutions Academy o automatizaci a řešeních

Mohou se zúčastni jen jednoho vybraného nebo i více odborných bloků, podle svých priorit i časových možností. Mohou navzájem diskutovat a pokud již s novými technologiemi přišli do styku, sdílet je s ostatními. První Akademie proběhla úspěšně již v červnu v Plzni, třetí pokračování vytipujeme v horizontu měsíců v další důležité oblasti republiky. Vše potřebné zveřejníme včas na našich webových stránkách. Spokojenost hostů na obou setkáních je nejlepším doporučením a pozvánkou pro potenciální zájemce o tuto problematiku."

FOTOGRAFIE Z AKCE

Jaký obsah mají jednotlivé odborné bloky?

Toyota Radioshuttle

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Chytré vozíky od Toyoty

Přečtěte si více o propojených cyhtrých skladových vozících.

Přečíst více >

Logistika s inteligentními vozíky

Objevte konektivitu budoucnosti v manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Li-ion: Správná cesta

Bezúdržbové baterie, které umožňují nepřetržitý provoz vašich vozíků. Přečtěte si více o našich li-ion bateriích, které mohou být zdrojem energie vašeho nového vozíku Toyota.

Přečíst více >>

Vymazat