Toyota Traigo 80 nakládá vlak

Až 8 tun zvládne manipulační vozík Toyota Traigo 80

Premiéru na veletrhu CeMAT měl zbrusu nový 80 V elektrický vysokozdvižný vozík od společnosti Toyota Material Handling. Nabízí nosnosti 6, 7 a 8 tun a je určen pro provozy, které vyžadují minimální spotřebu, vysoký výkon, odolnost a přitom velmi dobrou manévrovatelnost i s nejtěžšími náklady. Výborně navržený vozík nabízí nejvyšší kvalitu podle osvědčených standardů Toyoty.

Ve výbavě jsou i výhodné li-ionové baterie

“Jsme přesvědčeni, že jsme vyvinuli nejlepší řadu 80 V strojů v segmentu manipulačních vozíků pro nejtvrdší nasazení a skutečnou alternativu k vozíkům se spalovacími motory,” řekl Craig Walby, Director Product Management TMH Europe a dodal: “Díky širokému výběru typů baterií, nízké spotřebě energie nebo plně odpružené kabině je řada Traigo 80 silným členem rodiny čelních vozíků Toyota. Osmitunový model je navíc k dispozici s vyložením nákladu 900 mm. Standardní výbavou celé řady je správa flotily I_Site, takže je od samého začátku možné vyhodnocovat přesná data o provozu vozíků i fungování jejich řidičů nebo využít rychlý a pružný přístup k informacím ze strany servisu.”

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Vysokozdvižný vozík Toyota Traigo 80 pracující uvnitř

Plné energie a vždy připravené - díky lionkám

Nové 80 V modely jsou vybaveny elektrickým posilovačem řízení pro nižší spotřebu energie a umožňují zákazníkovi vybrat si mezi různými typy baterií, včetně li-ionových. Díky otevřenému šasi může být baterie snadno vyměněna z boku pomocí jiného vozíku.

Plné síly

Silné motory zajistí vysokou pojezdovou rychlost i potřebnou stoupavost, takže Traigo 80 dokáže spolehlivě pracovat i v náročných provozech, které jsou obvykle doménou motorových vozíků. Ve výrobních halách nebo skladech vymanévruje díky ostrému úhlu natočení zadní nápravy i v těsných prostorech. Sílu stroje umocňuje pohodlná odpružená a odhlučněná kabina. Z vysoce položeného místa řidiče je skvěle vidět na náklad i kolem vozíku, což ocení například těžké nápojářské provozy. Systém aktivní stability Toyota SAS zlepšuje nejen bezpečnost a stabilitu stroje, ale také podporuje vyšší produktivitu obsluhy.

Nabité odolnými komponenty

Všechny důležité díly robustních vozíků jsou pečlivě chráněny. Spolehlivá práce venku ve vlhku nebo prachu není proto žádný problém. Nicméně servisně jsou všechny komponenty vozíku snadno přístupné přes otvor v protizávaží. Díky plně uzavřené ocelové kabině pracuje za každého počasí pohodlně a plně chráněna před povětrnostními vlivy také obsluha vozíku.

VÍCE O TRAIGO 80

Naše produktová řada

Podívejte se na naši kompletní řadu manipulační techniky, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >

Li-ion: Správná cesta

Bezúdržbové baterie, které umožňují nepřetržitý provoz vašich vozíků. Přečtěte si více o našich li-ion bateriích, které mohou být zdrojem energie vašeho nového vozíku Toyota.

Přečíst více >>

Náhradní díly na blízku

Ověřené originální díly

Můžeme vám zaručit, že všechny náhradní díly jsou navrženy a testovány tak, aby nabízely stejnou kvalitu, bezpečnost a spolehlivost jako naše vozíky.  

Přečíst více >

Muž pomocí BT Levio přesouvá zboží z kamionu

Přeprava a distribuce

Těm z vás, kteří pracují v přepravě a distribuci, nabízíme podporu v podobě vozíků, které vám umožní pracovat produktivněji a bezpečněji.

Přečíst více >

Vymazat