Toyota BT Reflex N-series in narrow space in warehouse

Nové přírůstky v rodině BT Reflex: mrazírenská verze a modely s úzkým šasi

Řada BT Reflex je nyní kompletně obnovena. Vedle nedávných novinek v podobě řady R, E (obojí standardní verze pro různou intenzitu nasazení a různé výšky zdvihu) a O (model s velkými koly pro venkovní aplikace) představujeme nyní modely řady N určené do těsných prostor a užších uliček. Poslední inovací jsou mrazírenské retraky (řady R, E a N) plně přizpůsobené náročným podmínkám mrazírenských skladů s teplotami až do -30 °C.

Výhody a skvělé vlastnosti nových strojů BT Reflex, nejlepších retraků na trhu, může díky různým verzím opět využít širší spektrum zákazníků. Všechny inovace a vylepšení cílí, plně v souladu s hodnotami kaizen, na vyšší produktivitu a bezpečnost řidičů a uspokojení všech klíčových manipulačních potřeb zákazníků. Navazují na technologie a inovace představené v minulosti. Mnohé z nich se osvědčily takovým způsobem, že nastavily nové standardy ve výbavě retraků a staly se obecně užívanými technologiemi.

Komfort a pohodlí akcelerují výkon a produktivitu

Zákazníci mohou očekávat velmi intuitivní a interaktivní prostředí pro obsluhu a inteligentní řešení pohonu vozíků. Kompaktní N-série vyniká úzkým šasi předurčeným do těsných prostor, například do úzkých uliček v drive-in regálových systémech nebo těsných uliček o šířce palety vzniklých při blokovém stohování. K dispozici jsou nosnosti 1 400 a 1600 kg a výška zdvihu 8,5 až 10 m, tedy o 1,5 vyšší než u předchozí generace.

I mrazírenské verze disponují mnoha významnými vylepšeními v mnoha aspektech. Mohou být dodány v rámci řady R, E a N, a to s nebo bez vyhřívané kabiny a nabízejí nosnosti 1 400, 1 600, 1 800, 2 000 a 2 500 kg a výšku zdvihu až 13 m. Volitelná vyhřívaná kabina je optimálním řešením s mnoha výhodami pro zajištění zdravého, bezpečného a efektivního pracoviště. Platí to zejména pro aplikace, v kterých řidiči zůstávají v teplotách pod bodem mrazu mnoho hodin. Okna i průhledná střecha zůstává bez námrazy a přispívá k výborné viditelnosti z místa řidiče všemi směry.

Unikátní vlastnosti, příjemné komfortní prostředí kabiny a maximální flexibilita N-série i mrazírenských strojů je zárukou velmi rychlé precizní manipulace s nákladem i ve velkých výškách a ve ztížených provozních podmínkách. Řidič i náklad jsou v bezpečí, perfektní přehled o dění při práci zajišťuje barevný displej s dotykovou obrazovkou a mnoha funkcemi, který si nejde nezamilovat. Ovládací prvky i celý prostor kabiny je maximálně ergonomický a pohodlný. Efektivní pohon zajišťují nejmodernější li-ionové baterie postavené na vlastních technologiích Toyoty. Součástí nabídky je i fleet management Toyota I_Site.

I nová generace retraků BT Reflex pokračuje v jasně deklarované misi: zajistit maximálně bezpečnou, pohodlnou a efektivní manipulaci ve výškách. Objevte tyto velmi inovativní retraky a získáte vozíky, které plně vyhoví vašim potřebám a požadavkům.

Objevte naši kompletní řadu vysokozdvižných vozíků BT Reflex
Vymazat