T-mote bezdrátové dálkové ovládání

Řiďte, zatím co jdete 

Malé, elegantní, ergonomické a uživatelsky přívětivé dálkové ovládání
- až s 15% pro sklady s vysokou hustotou vychystávání 

Přečíst více>>

Jednoduché, ale brilantní řešení s dálkovým ovládáním

Malý, elegantní, ergonomický a uživatelsky příjemný dálkový ovladač pro Toyota vozíky, T-mote zvyšuje produktivitu při manipulaci s materiálem. Zvláště výhodné jsou pro manipulaci s materiálem, které se přemisťují mezi místy, které jsou velmi blízko, a mohou zvýšit produktivitu až o 15% u skladů s vysokou hustotou.

Bez T-mote by řidiči často cestovali velmi krátkou vzdálenost - snad ani ne jeden metr - mezi místy by museli seskočit dolů a vyzvednout si zboží a naložit jej na vozík. Tento způsob práce je časově i energeticky neúčinný, s dopadem negativního účinku těžké práce. T-Mote vše mění - optimalizuje proces a maximalizuje produktivitu.

Jak to funguje

Pro použití T-mote se řidič přihlásí k vozíku a pak se spojí s malým ergonomickým dálkovým ovladačem. Trvá to jen několik sekund.

Přechod z dálkového režimu je bezproblémový. Displej na vozíku poskytuje jasný stav: dálkový režim, ruční režim, zarovnání vlevo / vpravo, překážka a stav nabíjení. Při pohybu vozíku a po straně zůstává vzdálenost konstantní, což vede ke snížení zátěže při zvedání materiálu. Systém také obsahuje funkci inteligentního skeneru pro zvýšení bezpečnosti. Skener zastaví vozík automaticky, když je zjištěna překážka. Lepší řízení vozíku minimalizuje náklady na servis a maximalizuje životnost klíčových součástí.

Vhodné k vychystávacím vozíkům Toyota Optio

Dnes je T-mote kompatibilní se dvěma různými modely vychystávacích vozíků, OSE 250 a  OSE 250P, další dodatečně. V online obchodě Toyota můžete zakoupit samostatné dálkové ovládání a nabíjecí doky odděleně. Můžete si vybrat, kolik potřebujete, v závislosti na velikosti vozového parku, počtu uživatelů a požadavcích na nabíjení. 

K dispozici online 

Koupit T-mote online  >>

Vymazat