Obchodní zástupce – Ústí nad Labem a okolí

Toyota Material Handling, jako součást skupiny Toyota Industries Corporation, je považována za globálního lídra v manipulační technice. Pečlivě dbáme na dodržování principů Toyota Way, které jsou založeny na dvou základních pilířích – respektu k lidem a soustavném zlepšování. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních při své každodenní práci, a i proto je značka Toyota zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti. Pokud jste nadšencem pro technologie a oblast logistiky jako my, pak čtěte dál, protože právě nabíráme nové posily.

Místo výkonu práce – Ústí nad Labem, Česko

Co budete dělat:

  • vyhledávat nové zákazníky a pečovat o ty stávající
  • připravovat nabídky, kalkulace a následně je prezentovat zákazníkům
  • poskytovat poradenství v oblasti prodeje/pronájmu manipulační techniky s cílem najít pro zákazníka optimální řešení
  • sledovat a koordinovat průběh obchodních případů
  • spolupracovat s oddělením obchodní administrativy, servisem apod.

Profil ideálního kandidáta:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • 2-3 roky zkušeností na obchodní pozici ideálně v technickém oboru
  • obchodní dovednosti na vysoké úrovni
  • analytické schopnosti, zodpovědný a pečlivý přístup
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti
  • příjemné kolegy, kteří pomohou se zapracováním
  • služební vůz Toyota i k soukromému používání
  • získaní zkušeností v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů sick days
  • motivační provizní a bonusový systém
  • benefitní kafeterie
  • podpora vzdělávání našich zaměstnanců
  • nástup dohodou

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, prosím, pošlete nám svůj životopis a my se Vám co nejdříve ozveme.

Kariéra v Toyota Material Handling CZ

Vymazat