FLEET MANAGER (manipulační techniky určené k pronájmu)

Toyota Material Handling, jako součást skupiny Toyota Industries Corporation, je považována za globálního lídra v manipulační technice. Pečlivě dbáme na dodržování principů Toyota Way, které jsou založeny na dvou základních pilířích – respektu k lidem a soustavném zlepšování. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních při své každodenní práci, a i proto je značka Toyota zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti. Pokud jste nadšencem pro technologie a oblast logistiky jako my, pak čtěte dál, protože právě nabíráme nové posily.

Místo výkonu práce –  Rudná u Prahy, Česko

Co budete dělat:

  • zjišťovat ve spolupráci s odpovědnými kolegy potřeby našich zákazníků tak, aby naše nabídka manipulační techniky určené k pronájmu byla aktuální a odpovídala požadavkům zákazníků.
  • podporovat prodejní aktivity a spolupracovat na vytváření nových obchodních produktů a příležitostí v souladu s pravidly TMHE
  • komunikovat se zákazníky, komunikovat se zahraničními pobočkami
  • reagovat na měnící se potřeby zákazníků a aktivně pracovat se skladbou flotily manipulační techniky určené k pronájmu s ohledem na její maximální efektivitu a využití po celou dobu životnosti strojů, např. dokupovat a vyřazovat stroje
  • spolupracovat s dílenským provozem na údržbě a servisu pronajímané manipulační techniky
  • odpovídat za správnost dat v informačních systémech
  • navrhovat zlepšení interních procesů – KAIZEN

Profil ideálního kandidáta:

  • 3 roky praxe v oblasti správy fleetu
  • zkušenosti z oboru manipulační techniky
  • dobré analytické schopnosti
  • dobré komunikační dovednosti
  • základní znalost anglického jazyka a znalost nástrojů MS Office
  • flexibilita
  • dobrá organizace práce

Co nabízíme:

  • nástup dohodou
  • získaní zkušeností v mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v prostorách společnosti v Rudné
  • přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů sick days
  • příspěvek na dopravu, stravenky
  • benefitní kafeterie
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • podpora vzdělávání našich zaměstnanců
  • roční bonusy

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, prosím, pošlete nám svůj životopis a my se Vám co nejdříve ozveme.

Kariéra v Toyota Material Handling CZ

Vymazat