7 důvodů, proč zvážit pronájem vozíku

Paletové vozíky ve skladě určené k pronájmu

Provoz vašeho skladu může běžet hladce a se svým vozovým parkem můžete být spokojeni, přesto ale mohou nastat situace, kdy budete potřebovat kapacitu navíc, která vám pomůže překlenout sezónní zvýšení poptávky. K hladkému zvládnutí těchto stresujících období využívají logistici často krátkodobý pronájem, ale i v klidnějších částech roku existuje řada dobrých důvodů pro krátkodobý pronájem vozíku.

Tato možnost pro vás může být skutečným přínosem, bez ohledu na rozsah vaší manipulace s materiálem. Pojďme se podívat na některé z výhod.

1. Nevážete kapitál

Při nákupu nových vozíků nebo rozšiřování podniku vážete velké množství peněz, které by bylo možné použít na jiné účely. Proč příště nezkusit krátkodobý pronájem? Pokud budou v budoucnu nároky na manipulaci i nadále vysoké, můžete zvážit koupi vozíku – a pokud ne, krátkodobý pronájem vám z dlouhodobého hlediska ušetřil peníze.

2. Před zakoupením si můžete nové vozíky vyzkoušet

Výběr správného vozíku je důležité rozhodnutí, které určitě nechcete dělat ve spěchu. Abyste si tento krok usnadnili, můžete si některé vozíky na krátký čas pronajmout a před finálním rozhodnutím je vyzkoušet.

3. Od samého začátku znáte veškeré náklady

Život vašich účetních může být díky krátkodobému pronájmu mnohem jednodušší. Mnoho dodavatelů na samém začátku vyčíslí náklady na vámi požadovanou dobu pronájmu. To znamená, že náklady jsou předvídatelné a nebudete překvapeni, až přijde na placení.

4. Na poslední chvíli? Žádný problém

Jednou z velkých výhod krátkodobého pronájmu jsou obvykle velmi krátké dodací lhůty. Není třeba dlouho čekat na vyrobení vozíku, takže můžete rychle začít využívat vyšší kapacitu.

5. Můžete se ho zbavit, kdykoli budete chtít

Pronajatý vozík vám možná pomohl vyřešit bez stresu vánoční sezónu, ale co potom, když se vše vrátí do normálu? Místo aby nečinně stál zaparkovaný ve skladu, můžete pronajatý vozík vrátit a běžnou práci zvládnout se svým stálým strojovým parkem.

cta pronajem

6. Obvykle je součástí také servis

Sklady jsou náročná prostředí, a přestože je možné nehody omezit, nikdy je nelze zcela vyloučit. Naštěstí může váš dodavatel zajistit servis, který zaručí maximální provozuschopnost vašeho vozíku.

7. K dispozici je široký výběr

Při krátkodobém pronájmu vysokozdvižného vozíku nejste obvykle omezeni jen na aktuálně vyráběné vozíky. Mnoho dodavatelů disponuje nájemními vozíky různého stáří a stupně opotřebení. Takže se prakticky vždy najde vhodný vozík pro vaše potřeby, bez ohledu na váš rozpočet a na práci, kterou od něj požadujete.

Krátkodobý pronájem je skvělý způsob, jak posílit vozový park v době vysokých nároků na manipulační kapacitu – to však není jediná příležitost, kdy může krátkodobý pronájem vozíku přijít vhod.

Prohlédněte si nabídku vozíků k pronájmu
Vymazat