Prosvětlete svůj provoz

Světla pro vysokozdvižné vozíky

Jak se může zdát malá a jednoduchá, v našem online obchodě s příslušenstvím je k dispozici velký výběr osvětlení s různými funkcemi pro každou potřebu. Pravidelná světla, blikající světla, výstražná světla: vše s různou úrovní jasu a v různých barvách. Postaven s odolným designem, který vydrží v náročných prostředích.

Pokud chcete zlepšit bezpečnost ve vašem skladu, různé typy světla mohou zlepšit viditelnost nebo sloužit jako varovné systémy, aby se předešlo nehodám a připisovaly se ke zvýšení kultury bezpečnosti. Díky lepší viditelnosti řidičů zvýšíte bezpečnost i zlepšit celkovou produktivitu.

...s hlavními světly
Přední světla jsou nejčastěji používaným osvětlovacím zařízením pro vysokozdvižný vozík. Jsou nezbytné ve většině situací na pracovišti. Ať už pracujete v prostředí, které je špatně osvětlené, ve venkovních prostorech nebo na nočních směnách.

...se zadními světly
Tyto typy světel jsou obvykle namontovány na zadní straně ochranného krytu a mohou mít různé funkce, jako jsou zadní světla, brzdová světla a směrová světla. Výhodou instalace těchto světel je to, že indikují, že se používá vysokozdvižný vozík, což zlepšuje viditelnost vozíků zezadu. To je klíčové pro rušný provoz, kdy projíždí spousta strojů kolem chodců: světla varují zaměstnance, že vysokozdvižný vozík zatáčí nebo zastavuje.

...se speciálními světly
Kromě standardních předních a zadních světel mohou být vysokozdvižné vozíky vybaveny i jinými druhy osvětlení.

- Blue spot a jiná barevná LED světla: určená k vizuálnímu upozornění chodců a ostatních účastníků v přítomnosti vysokozdvižného vozíku - promítáním barevného paprsku světla před nebo za vysokozdvižným vozíkem. Je to užitečné především jako náhrada alarmu nebo sirény v hlučném prostředí.
- Blikající světla: fungují jako výstražná světla, obvykle jsou k dispozici v různých nastaveních - frekvence blikání nebo s mimořádně odolnou konstrukcí.

Objevte naše světla

Výběr naši nabídky světel

Vymazat