SpotMe - výstražný systém pro bezpečnější pracoviště

Sklady jsou prostředí s hustým a intenzívním provozem, kde platí přísné dopravní předpisy. Není třeba zdůrazňovat, že jsou na řidiče vozíků i pěší kladeny velmi vysoké nároky na pozornost. V oblastech se zhoršeným výhledem varuje SpotME řidiče vozíků a chodce před potenciálním rizikem kolize a chrání tak zaměstnance, vozíky i zboží.

Bezpečnost ovlivňuje vaše každodenní podnikání

Nehody při práci mají různý negativní dopad na růst vaší produktivity. Evropské průzkumy ukazují, že:
 

 • V roce 2007 utrpělo 6,9 milionu lidí jeden nebo více pracovních úrazů 
  (pro následující roky nejsou k dispozici porovnatelné statistické údaje podle EU-OSHA).
 • Každý rok je ztraceno +/- 450 milionů pracovních dní.
 • Každých 3,5 minuty zahyne v EU jeden člověk v důsledku pracovního úrazu nebo nemoci z povolání.


Infračervené (IR) směrové senzory detekují na křižovatkách v pravý čas pohyb nebo přítomnost vysokozdvižných vozíků a pěších. Kdykoli je spozorováno riziko srážky, aktivuje se výstražná jednotka, která tak pomáhá řidiči předcházet nehodám.

Proč je SpotME tak unikátní a účinný?

 1. Dělníci v závodě jsou lépe chráněni.
  Střídavě blikající světla (LED) použítá u SpotMe jsou při prevenci nehod mnohem účinnější, než blikající maják nebo fixní světla.
 2. Méně škod na zboží a na vozících a pokles spotřeby energie.
  Méně panického brzdění znamená lepší jízdní chování. Výsledkem je menší riziko pádu zboží, lepší stav vozíků a úspora energie.
 3. Systém se snadno instaluje a vyžaduje minimání údržbu.
  Ať jej instalujete sami, nebo využijete služeb našich techniků. Zařízení se snadno připevní na zeď, bez nutnosti zásahu do strojového parku. Baterie sensoru vydrží až 3 roky.
 4. Systém je flexibilní, škálovatelný a vhodný pro většinu aplikací.
  SpotME lze použít na křižovatkách, v nepřehledných zatáčkách, u dveří, výjezdů atd. Výstražnou jednotkou lze připojit k samostatné baterii nebo zapojit do sítě.

 

SpotME představení

Protože prevence je lepší než léčba…

 • Z hledika bezpečnosti jsou střídává blikající světlě (LED) mnohem účinnější při prevenci nehod než blikající majáky nebo jiné typy výstražných světel.
 • Pokud jde o energetickou účinnost, menší panické brzdy - pomáhají snižovat riziko pádu materiálu a udržet tak váš vozík v pořádku.
 • Z hlediska flexibility lze SpotMe použít na křižovatkách, dveřích a východech atd. Výstražná jednotka může být připojena k samostatné baterii nebo zapojena do sítě.

SpotMe a jeho instalace je velmi jednoduchá

Buď to nainstalujete sami, nebo ho naši technici mohou nainstalovat za vás! Zařízení jsou jednoduše připevněna ke stěnám.. A baterie senzoru vydrží až 3 roky.

KOUPIT NYNÍ

Mohlo by vás také zajímat

Řidič přepravuje objednávky pomocí BT Optio

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >

Logo SAS z blízka na vozíku

Systém aktivní stability

Tato inovace přispívá k vyšší bezpečnosti a pomáhá snižovat náklady na řidiče a škodní náklady. Dynamický systém monitoruje činnost vozíku a zaregistruje-li riziko nestability, automaticky provádí korektivní akce.

Přečíst více >

BT Staxio ve skladě

Maloobchod a sklady

Můžeme vám pomoci minimalizovat počet přepravních pohybů a maximalizovat rychlost manipulace, od příjmu zboží až po finální distribuci.

Přečíst více >

Manažer se dívá I_Site na iPadu

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >

Vymazat