Udržte zboží v pohybu!

Ve skladech mohou být některé vzdálenosti příliš dlouhé pro běžnou chůzi, ale příliš úzké na to, aby bylo možné používat vysokozdvižný vozík. Místo toho si můžete vzít skútr: několik jednoduchých odrazů vás dostane z bodu A do bodu B s minimálním úsilím, přenášením nástrojů nebo jiného vybavení. Potřeba koloběžek existuje ve všech průmyslových odvětvích: v automobilovém průmyslu, ve výrobě, na letištích a u elektronických obchodů. Je to velmi užitečné pro manipulaci s nástroji nebo menšími objednávkami.

Hladký přesun při přenášení těžkých nástrojů

Pracovní koloběžka se poprvé objevila v nemocnicích již v 70. letech 20. století a nyní je k dispozici jako moderní a aktualizovaná verze. Po desetiletích výroby tohoto produktu jsou předností kvalita, detaily a funkčnosti jsou neustále zdokonalovány. Víme, jak pracoviště vypadají a jak zaměstnanci každodenně koloběžky skutečně používají. Model 86 je pojmenován po roce svého vzniku a od té doby zdokonalil, detaily a jeho funkčnost. Extrémně hladce a snadno se s ním manipuluje i při přenášení těžkých nástrojů. Účinná je také nožní brzda, která reaguje spolehlivě na zadní kolo a obě ruce jsou volné pro řízení, čímž se eliminuje potřeba ručního brzdění.

Vyrobeno ve Švédsku

Koloběžka je vyrobena ve Švédsku z oceli a dřeva, které lze snadno recyklovat a vrátit zpět do výrobního cyklu, což z něj činí udržitelnou volbu. Dodává se s doživotní zárukou na výrobní vady.

Jediná nevýhoda? Jejich popularita mezi zaměstnanci. Řešení: investujte do několika dalších a udržte se v pohybu.

Výběr skútrů a vozíků

Vymazat