Regálová řešení a VNA ve Foster Fast Food

Společnost Foster Fast Food hledala řešení, které ušetří místo, aby bylo možné efektivně zpracovat a uskladnit zmrazené, chlazené zboží. Rozhodli se také využít VNA a paletové vozíky do úzkých uliček.

O společnosti Foster Fast Food

Od svého založení v roce 1985 se Foster Fast Food snaží být lídrem a specialistou na koncepty rychlého občerstvení. V roce 1996 se společnost přestěhovala do skladu a kancelářských budov v průmyslovém areálu Mechelen North. V roce 2002 se novým majitelem stal Harry Van Hoof, syn zakladatele Maurice. Od svého založení získala Foster Fast Food vynikající pověst díky rozsáhlé a vynikající kvalitě.

Potřeba dalšího uskladnění chlazeného zboží

S rostoucí poptávkou bylo potřeba více objemu a úložiště. Pro stavbu nového skladu v roce 2018 hledala společnost Foster Fast Food nové regály šetřící místo pro skladování chlazených a zmrazených produktů. Společnost Foster Fast Food byla již spokojená s vozíky od Toyoty, a proto se opět obrátila na společnost Toyota Material Handling. Jako poskytovatel komplexních řešení vytvořila společnost Toyota uspořádání nového skladu a dodala konvenční regály s 1 078 místy pro palety v mrazáku, 87 místy v chlazené oblasti a 248 palet se suchými látkami v okolní zóně. 

Optimalizované využití prostoru

Prostor v chladném prostředí je nákladný a vyžaduje optimalizované využití prostoru. Toyota proto navrhla vozík VNA Toyota VCE150, spolu s regály s úzkými uličkami. Tento VNA vozík s chladírenským zařízením je plně vybaven vyhřívanou kabinou, aby se zajistilo, že je řidič během celé směny v pohodlí. Toyota VCE150 sleduje indukční pole kolem drátu v podlaze. Díky užším uličkám lze v mrazáku uložit více produktů.

Řešení Vše v jednom: paletové vozíky, regály, servis

Paletové vozíky, retraky a VN vozíky, které se starají o nakládku / vykládku, přepravu a stohování zboží, které podléhají  servisní  smlouvě. "Jsme velmi potěšeni tím, že Toyota jako našim partnerem pro regály a vysokozdivžné vozíky." říká Harry Van Hoof.

Objevte všechny dostupné typy regálů

Mohlo by vás také zajímat

Elektrické paletové vozíky v průmyslu

Elektrické paletové vozíky

Řada elektrických paletových vozíků BT Levio zahrnuje vozíky pro horizontální přepravu palet, nakládání/vykládání a vychystávání. Tyto kompaktní paletové vozíky jsou rychlé a výkonné a kladou důraz na bezpečnost a snadné ovládání. 

Přečíst více >

BT Staxio ve skladě

Maloobchod a sklady

Můžeme vám pomoci minimalizovat počet přepravních pohybů a maximalizovat rychlost manipulace, od příjmu zboží až po finální distribuci.

Přečíst více >

Lehké policové systémy

Regálová řešení

Pomáháme optimalizovat obchod, snižovat náklady a zvyšovat produktivitu s optimálním regálovým řešením.

Přečíst více >

Řidič přepravuje objednávky pomocí BT Optio

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >

Vymazat