REC Group a UHS JAKOS - Toyota Tonero 7 t nakládá s odpady

REC Group a UHS JAKOS - Společné hledání nejlepší cesty v moři odpadů

Velká rozhledna Maják Šrotík je dominantou areálu společnosti REC Group, s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Maják je pro Bronislava Janečka, spolumajitele a ředitele společnosti, symbolem důvěry.

Tak jako námořníci musí věřit světlu majáku, tak chce věřit svému dodavateli, kterému hodlá svěřit dohled nad částí svého provozu při hledání optimální manipulace.

Skupinu REC Group (REC = Recyklační Ekologické Centrum) tvoří osm dceřiných společností s 350 zaměstnanci, které ve dvou velkých areálech v Uherském Brodě a Starém Městě zajišťují komplexní služby při výkupu, třídění a zpracování různých druhů odpadů a prodej finálních výrobků. Každá firma je specifická z hlediska zpracovávaného odpadu a tvoří uzavřený recyklační řetězec. Naše reportáž se týká převážně dceřiné společnosti Kovosteel Recycling a evropského unikátu - Kovozoo.

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Toyota Tonero v REC Group - odpady

Bronislav Janeček, ředitel a spolumajitel společnosti představuje filozofii společnosti: "Krédem REC Group je doslovné naplnění pojmu recyklace, to znamená uvedení odpadu zpět do produkce. Energetické využití (spalování) nebo ukládání odpadu do země nás neoslovuje. Přidanou hodnotu vidíme ve výrobku, nikoli v převážení a ničení odpadu. Chceme surovinu z odpadu maximálně vytěžit a využít."

Letos oslavila REC Group již 20 let existence. Z toho 16 let spolupracuje v oblasti servisu manipulační techniky se společností UHS JAKOS a.s., dealerem Toyoty na jižní Moravě. Od roku 2014 UHS JAKOS postoupil na dodavatelském žebříčku a již pravidelně dodává i nové vozíky - dieselové a plynové modely Tonero.

VÍCE O TOYOTA TONERO
Toyota Tonero 3,5 t v KOVOSTEEL KOVOZOO

REC Group ve Starém Městě provozuje již 9 spalovacích vozíků Toyota Tonero. Osm s nosností 3,5 t (5x diesel, 2x LPG, 1x CNG) a jeden dieselový s nosností 7 t pro nejtěžší náklady. Toyoty ještě doplňuje asi 5 star-ších vozíků několika jiných značek, které jsou postupně nahrazovány novými Tonery. Nejstarší vozík Toyota je z roku 2014. Od té doby probíhá každoročně přirozená obmě-na starších strojů. Vozíky pracují nejčastěji v rámci prodloužených 10hodinových směn, v několika vybraných provozech je z tech-nologických důvodů 24hodinový provoz (A-Glass ve Starém Městě, RPG Recycling v Uherském Brodě).

TOYOTA TONERO DO 3.5 t

Osvědčený výkon s Toyota Tonero

Manažer se dívá I_Site na iPadu

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >

Řidič přepravuje objednávky pomocí BT Optio

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >

Toyota Tonero v přístavu

Pronajmout vozík

Potřebujete vozík hned, na krátkou dobu nebo déle? Máme různé efektivní možnosti pronájmu pro vaše potřeby.

Přečíst více >

Logo SAS z blízka na vozíku

Systém aktivní stability

Tato inovace přispívá k vyšší bezpečnosti a pomáhá snižovat náklady na řidiče a škodní náklady. Dynamický systém monitoruje činnost vozíku a zaregistruje-li riziko nestability, automaticky provádí korektivní akce.

Přečíst více >

Vymazat