Známe šampióny mezi techniky

Třetí klání servisních techniků Toyoty opět potvrdilo vysokou úroveň znalostí a dovedností všech zúčastněných. Nejen technických, ale i v oblasti bezpečnosti, administrativy zpracování servisní zakázky nebo při komunikaci se zákazníkem.

Z každého servisního týmu byl vybrán jeden zástupce pro oblast skladové techniky a jeden za kategorii čelních vozíků. Celkem se zúčastnilo 14 soutěžících včetně 4 soutěžících z dealerské sítě (UHS JAKOS a Auto SAS).

 

Sedm různých zadání, časové limity i počet úkolů na pěti odlišných modelech kladl na účastníky nemalé nároky a prověřil schopnost techniků pracovat pod časovým tlakem. Vítězové obou kategorií - čelních vozíků a skladové techniky - si vybojovali právo zúčastnit se letošní celoevropské soutěže TMHE, která proběhne 5. - 6. října 2022 ve výrobním závodě v Ancenis ve Francii.

 

"Soutěžilo se na sedmi stanovištích. Z toho na 5 stanovištích musel soutěžící na základě přesného zadání předvést svou praktickou odbornost na konkrétním typu vozíku: šlo zpravidla o diagnostiku, kalibraci, úpravu parametrů a drobné opravy. Šesté stanoviště se týkalo vystavení Incident/Accident reportu na základě fiktivní nehody u zákazníka a jeho odreportování do výrobního závodu. A poslední, sedmé stanoviště, prověřilo schopnost soutěžícího technika po telefonu správně a efektivně navést k vyřešení závady svého kolegu pouze na základě zprostředkované informace," uvedl Lukáš Chleborád, manažer technické podpory a hlavní organizátor akce, a dodal:

"Všichni technici ukázali šikovnost, praktičnost a profesionální přístup. Nehodnotíme jen zručnost a technické znalosti, ale také dodržování stanovených technologických a procesních postupů nebo bezpečnosti práce, což je pro Toyotu velkou prioritou."

 

Medailisté v kategorii čelních vozíků:
Martin Kofroň (1. místo, region severní Čechy), Daniel Roztočil (2.místo, depo Rudná) a Milan Mistr (3. místo, region jižní Morava)

Medailisté v kategorii skladové techniky:
Ondřej Honsa (1. místo, region Jižní Čechy), Lukáš Hausmann (2. místo, region severní Čechy) a Patrik Hradský (3. místo, region Praha)

 

Kontakt pro média

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manažer
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu
+420 311 651 133

Vymazat