We Deliver For You – Pozice Toyota Material Handling v oboru logistiky

Jakožto oficiální partner pro manipulační techniku na Olympijských a Paralympijských hrách 2024 v Paříži spouští Toyota Material Handling Europe novou komunikační kampaň s cílem zvýšit povědomí veřejnosti o úloze logistického průmyslu.

Kampaň se sloganem #WeDeliverForYou poukazuje na obrovskou roli logistiky při zajišťování každodenních potřeb více než 750 milionů lidí na celém kontinentu (od potravin, oblečení a léků až po dodávky surovin pro továrny), ale také na její roli při řešení neustále rostoucích potřeb dnešního světa charakterizovaného rozmachem elektronických obchodů.

Jedním z poselství kampaně je "každým kliknutím se něco pohne", které ilustruje, jak je díky pokročilým digitálním systémům zboží téměř okamžitě vybráno k odeslání, jakmile spotřebitel dokončí on-line objednávku.

 

 

Kampaň také načrtává paralelu mezi přípravou olympijských sportovců na sportovní události a nezbytnou přípravou logistických operátorů na požadavky spotřebitelů a schopností na ně reagovat - což je ukázáno v působivém filmovém klipu.

„V Evropě pracuje v logistickém průmyslu více než 5 milionů lidí - ať už ve skladech, jako řidiči nákladních automobilů, doručovatelé zásilek nebo provozovatelé sofistikovaných IT systémů - a my chceme upozornit na jejich zásadní roli ve společnost. Díky naší účasti na Paříži 2024 k tomu máme skvělou příležitost," vysvětluje Mark Peters, marketingový ředitel společnosti Toyota Material Handling Europe.

„Dalším rozměrem logistického oboru je jeho průkopnická role v oblasti udržitelnosti,“ pokračuje Peters. "Na našich silnicích již vidíme posun směrem k elektrickým dodávkovým vozidlům, ale v zákulisí pracujeme s elektrickými vozidly v uzavřených prostředích, jako jsou sklady, již desítky let. Pracujeme již také  na vodíkových řešeních a vidíme mnoho zákazníků, kteří si vyrábějí vlastní obnovitelnou energii přímo na místě. Intenzivně také pracujeme na automatizaci, abychom zvýšili efektivitu, přesnost a bezpečnost a omezili škody. To vše znamená, že náš obor významně přispívá k budoucímu technologickému pokroku."

Kampaň We Deliver For You doplňuje koncepční film ‘A.I.TeamDelivery’, který nedávno zveřejnila Toyota Material Handling Europe, a který představuje nový přístup k doručování zboží do domácností, kdy jsou různé položky od různých dodavatelů automaticky sloučeny do jediné dodávky a doručeny do domácností autonomními vozidly, což snižuje silniční provoz a emise.

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Vymazat