Toyota zaujala stavební firmy i návštěvníky veletrhu

Toyota Material Handling CZ se prvně prezentovala na veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo v pražském výstavním areálu PVA Letňany. Akci, která je největší v oboru střech v České republice i celé střední Evropě, navštívilo v polovině února během tří dní přes 22 tisíc návštěvníků kteří mohli navštívit stánky 168 firem a partnerů.

„Prezentace byla pro Toyotu úspěšná, u našeho stánku se zastavilo mnoho zájemců o pořízení manipulační techniky z oblasti stavebnictví. Věřím, že díky veletrhu získáme nové potenciální zákazníky a uzavřeme nové objednávky,“ říká  Michal Škaloud, produktový manažer pro čelní vysokozdvižné vozíky.

 

Zájem mezi návštěvníky i vystavovateli vzbudily robustní a výkonné čelní vysokozdvižné vozíky: Toyota Tonero s plynovým pohonem (vozík pro lehkou i náročnou venkovní manipulaci) nebo elektrický vozík Toyota Traigo 80 (s tichým ekologickým provozem uvnitř hal i na venkovních plochách) - oba stroje se pyšní také vynikající stabilitou a bezpečností díky SAS (Systém Aktivní Stability). Zaujal také li-ionovou baterií poháněný paletový vozík BT Tyro LHE130/LHE155. Ten dokonale splňuje potřeby obchodů a skladů, stejně dobře se uplatní jako užitečný pomocník při efektivním nakládání a vykládání nákladních automobilů.

 

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Vymazat