V Hranicích bylo opět rušno

První letošní Dny otevřených dveří nabídly nejširší škálu produktů téměř ze všech modelových řad čelních vozíků i skladové techniky a možná i proto přilákaly dosud největší počet zájemců o kvalitní stroje značky Toyota.

Pobočka v Hranicích je zákaznickým centrem primárně pro moravské zákazníky, případně i pro zákazníky z přilehlých okresů ve východních Čechách. Celoročně nabízí prodej ručních paletových vozíků, nových ale zejména použitých motorových vozíků. Použité vozíky si je možné v hale Toyoty v CTP Parku v Hranicích nejen prohlédnout a otestovat, ale v případě zájmu rovnou objednat a dohodnout termín dopravy.  

 

V rámci zákaznických akcí jako je Den otevřených dveří je naše nabídka vyšperkována novými i použitými stroji s výhodnou akční nabídkou, nebo jako v případě první letošní akce například prezentací nejmodernějšího bezpečnostního systému pro detekci osob Blaxtair. Kamerový systém nainstalovaný na demonstračním elektrickém vozíku Toyota Traigo je založený na umělé inteligenci a dokáže v reálném čase monitorovat prostor kolem vozíku a v případě jakékoli nebezpečné situace vozík zásadně zpomalit a člověka ochránit. 

 

Sledujte web www.toyota-vzv.cz. Nepřehlédnete žádnou zajímavou nabídku použité techniky od Toyoty a včas se dozvíte nové termíny plánovaných akcí. Příští Den otevřených dveří, tentokrát v Rudné u Prahy, proběhne již 22.3.2023. Nový termín v Hranicích bude včas zveřejněn.  

Kontakt pro média

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manažer
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu
+420 311 651 133

Vymazat