Toyota Solutions Academy

Toyota Solutions Academy - cesta k rozvoji

5. června se konferenční prostory Secese v areálu Plzeňského Prazdroje zaplnily hosty Toyota Solutions Academy, při níž TMHCZ nabídla svým klientům a prospektům praktické zkušenosti v různých oblastech optimalizace logistických procesů

Koncepce nového formátu komunikace TMHCZ s klienty je založena na uchopení řízení logistických procesů pomocí rozvojového potenciálu, a to buď na základě eliminace ztrát, cestou zeštíhlení, nebo intenzifikace. Toyota je průkopníkem nových postupů procesních priorit – všichni znají legendární výrobní systém TPS, založený na štíhlých procesech, nebo Toyotou vyžadovaná nekompromisní provozní bezpečnost, nebo prosazování automatizace atd.

„Témata Toyota Solutions Academy (TSA2019) byla nadstavbová, atraktivní a často diskutovaná – Automatizace, Smart Trucks, Bezpečnost podle Toyoty, Štíhlá logistika a Modulární li-ionyV konzultativních seminářích zazněly od přednášejících návody „jak na to“, založené na praxi a faktických zkušenostech. Relativně krátké bloky ale neubíraly posluchačům možnost interaktivních vstupů a vzájemné sdílení zkušeností. Hosté měli možnost si vybrat vlastní cestu optimalizace aplikovatelnou v konkrétním prostředí.

A to vzhledem k prioritám ve svém provozu, času a investicím. Cíl Toyota Solutions Academy – nabídnout recept, jak postupovat, jak plánovat - byl díky mnoha reálným zkušenostem a erudovanosti specialistů TMHCZ a hostující společnosti API - Akademie produktivity a inovacísplněn,“ uvádí Jana Bobysudová, manažerka marketingu a projektu.
Jak jsme mohli bezprostředně na akademii slyšet – hosté byli opravdu spokojeni, dopolední program sice vyžadoval jejich plnou koncentraci, ale cenili si výtěžnosti akce. Naopak odpolední program nabídl všem relax a poznání unikátního historického komplexu Plzeňského Prazdroje. Představení tradiční výroby českého a současně světoznámého klenotu, plzeňského piva, bude pro každého trvalým zážitkem
...

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Nenechte si ujít další semináře

Přejít na Toyota Solutions Academy
Toyota Radioshuttle

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Chytré propojené vozíky

Přečtěte si více o propojených a chytrých skladovích vozících.

Přečíst více >

Li-Ion řešení Toyota

Nyní pro celou naši produktovou řadu nabízíme plně integrované řešení s Li-ion bateriemi, které kompletujeme v našich závodech podle přísných kvalitativních standardů Toyota TPS.

Přečíst více >

Zdravé pracoviště pro všechny bez rozdílu věku

Zdravé pracoviště

TMHE je již 10 let stabilním partnerem plně podporujícím všechny kampaně evropské agentury pro bezpečné a zdravé pracoviště EU-OSHA.

Přečíst více >

Vymazat