Toyota partnerem Log!Ville - iniciativy provozující Demonstrační & inovační centrum zaměřené na logistiku

Log!Ville, demonstrační a výstavní centrum s plochou 2 000 m2 v Niel (Antverpy, Belgie) zaměřené na podporu praktických inovací v logistickém ekosystému, zahájilo svou činnost 4. října 2021. Toyota Material Handling Europe (TMHE) se stala partnerem centra a bude zde rovněž vystavovat své výrobky a inovativní řešení.

TMHE je jedním ze 6 partnerů-zakladatelů společně se společnostmi Deloitte, Siemens, POM Antwerpen, Van Dessel a WDP. Log!Ville představuje jak reálné funkční inovativní technologie, které se ještě nestaly mainstreamem ve svých oborech, tak úplně nové koncepty. Log!Ville je otevřené demonstrační centrum zejména pro logistické profesionály, kteří se zabývají managementem inovací. Log!Ville se nachází pouhých 10 km od jedné z evropských centrál TMHE ve Willebroeku.

"Jako zakládající partner jsme se mohli podílet na definování strategie centra Log/Ville. Peter Van Cauwenbergh, Commercial Director společnosti Toyota Material Handling Belgie a člen představenstva centra bude jako zástupce Toyoty reprezentovat vize naší společnosti a aktivně akcelerovat spolupráci jako vyhledávaný inovativní partner za obor manipulace a skladování," říká Ralph Cox, Senior Vice President, Market Operations společnosti Toyota Material Handling Europe.

 

Log!Ville nabízí tři oblasti využití:

  • jako fyzický demonstrační prostor,
  • prostor pro virtuální testování a
  • high-tech společenské centrum pro konání seminářů a jiných akcí.

V demonstračních prostorách si mohou návštěvníci vyzkoušet nejnovější technické možnosti strojů a nástrojů, které mohou být využity v logistických procesech. Virtuální sekce se zaměřuje na aktuální trendy v logistice a seznamuje návštěvníky s vizemi logistiky blízké budoucnosti. Log!Ville chce povzbudit start-upy, zavedené firmy i znalostní instituce, aby sdílely své zkušenosti, spolupracovaly a podporovaly vznik a zavádění inovativních řešení prostřednictvím seminářů a dalších akcí přímo v centru. Ambicí Log!Ville je exponáty obměňovat každých 6 měsíců.

Log!Ville bylo založeno společností VIL s podporou Agentury pro inovace & podnikání (VLAIO) a Evropským fondem pro regionální rozvoj (ERDF).

Kontakt pro média

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manažer
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu
+420 311 651 133

Vymazat