Nové depo v Hranicích, nabídka použitých vzv a pronájem, servis

Toyota otevřela na Moravě druhé depo

Výrazná aktivita společnosti Toyota Material Handling CZ je zaměřena na ještě silnější podporu moravského regionu přímo z jeho centra. Nabídka a služby poskytované v novém depu v Hranicích v okrese Přerov usnadní zákazníkům výběr a testování použité manipulační techniky, krátkodobé pronajmutí strojů nebo konzultace v oblasti bezpečnostních systémů, správy flotily nebo poprodejních služeb.

Slavnostní otevření depa, na které byli pozvaní uživatelé manipulační techniky z Moravy i přilehlých českých okresů, se uskutečnilo 23. 5. 2019.

Jana Bobysudová, marketingová manažerka společnosti, uvádí: "Návštěvníci si mohli nejen prohlédnout celé depo a jeho vybavení včetně nabízené flotily strojů za velmi dobré ceny. V den akce mohli navíc získat mimořádnou slevu 40 %! Otevření depa přilákalo desítky zájemců z řad zákazníků. Zaznamenali jsme ale i mnoho reakcí těch, kteří se z pracovních důvodů nemohli zúčastnit a nové prostory si chtěli prohlédnout. Věříme, že se nové depo a jeho nabídka dostane rychle do širšího povědomí uživatelů MT. Každý rok si zájemci o použitou techniku vyberou z nabídky Toyoty přes 500 použitých strojů a vyvolají přes 35 000 manipulací s vozíky v rámci krátkodobého pronájmu. Část těchto operací bude zejména pro moravské zákazníky nyní ještě snazší, rychlejší a aktuální nabídka dostupnější."

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Zvyšujeme atraktivitu a dostupnost svých služeb

Z celkové momentální nabídky 1 300 strojů určených pro krátkodobý pronájem nebo k prodeji je v depu perfektně připravených 130 prověřených strojů. Oldřich Pančochář, Manažer oddělení Rental & Used, doplňuje: 

"Flotila zahrnuje nejen zástupce všech modelových řad skladové techniky i čelních vysokozdvižných vozíků, ale i li-onové vozíky, které jsou aktuálně velmi žádané. Jde o nejširší nabídku pronájemních vozíků a použité techniky v regionu. Zákazníci si mohou stroje prohlédnout, vyzkoušet a otestovat, porovnat a zkonzultovat jejich výbavu a mnoho dalšího. Disponujeme dostatečnými předváděcími prostory, například i pro předvedení větších čelních vozíků v akci či novou jednací místnost s moderními prezentačními technologiemi."

Cesta k depu Toyoty v CTParku Hranice je přehledně a viditelně vyznačena směrovými tabulemi na příjezdových komunikacích. Přímo u haly E2 je dostatek místa na parkování i pro větší skupinu návštěvníků. Depo CTPark Hranice v hale E2 je otevřeno v pracovní dny od 8 do 17 hodin. 

Kontaktujte nás

Pronájem & Použitá technika

CTPark Hranice, E2
Olomoucká 306, 753 01

GPS navigace: 49.557576, 17.7193432

 

Vymazat